0грн.

Список категорий

Кульчики

Кульчики или сережки?

Кульчики є найбільш популярні та прості прикраси для жінок, чоловіків та дітей. Кульчики сережки з медичної сталі вікористовують для проколювання вух пістолетом, або голкою. Такі сережки називаються кульчики гвоздики. Як використовують кульчики гвоздики? Сережка кульчик має особливу форму, що дозволяє використовувати її як прикрасу одразу після проколювання вух пістолетом. Кульчики гвоздики віготовляються зі спеціальної медичної (хірургічної) сталі, не містять у складі нікелю та інших важких металів, які подразнюють вушка.


Купить кульчики гвоздики мають індивідуальну стерильну капсулу, яка герметично закрита і розкривається тільки перед процедурою пірсинга вушок.

Кульчики для хлопців

Завдяки спеціально загостренній ніжці, така сережка здатна безболісно проколоти мочку вуха та сприяти безболісному загоєнню при правильному догляді після процедури. Сережка гвоздик може мати вигляд круглого камінчика, камінчика в маленьких "лапках", сережки в формі квіточки, сердечка та інших форм з камінчиками або без. Останнім часом набувають популярності сережки кульчики гвоздики з жемчугом білим або чорним, а також чоловічі та дитячі кульчики гвоздики. Кульчики на кожень день Різноманітне каміння, яскраві кольори таких сережок кульчиків прикрашають вушка майже кожної дівчинки, жінки, підлітка. Кульчики на кожень день мають зручну застібку в формі метелика, яка застібається одразу після проколювання пістолетом.

Кульчики для дівчат

Кульчики для дівчат мають різнокольорове каміння, та відрізняються розміром прикраси. Мі пропонуємо кульчики для дівчат з діаметром прикраси (верхній камінчик) 2 мм, 3 мм та 4 мм. Вушка маленьких дівчат можуть прикрашати кульчики 2 мм, вони не чіпляються за одяг і гармонічно виглядають на маленькій мочці. Кульчики для дівчат підлітків можуть підійти розміром 3 мм, а найбільші сережки кульчики, розміром 4 мм, підійдуть жінкам різного віку. Чоловічі сережки кульчики мають вигляд класичного шарика срібного кольору з медичної сталі без покриття, а також вкриті позолотою та мати золотий колір.

Кульчики за гороскопом

Не треба забувати й про те, що всі кульчики сережки мають різний колір камінчика, що має свою класифікацію за гороскопом. Кульчики з гранатом підійдуть тим, хто народився в січні, вони мають темно червоний колір, популярний як колір "марсало". Каміння аметист мають сережки кульчики темно фіолетового кольору і мають прикрашати вушка тих, хто народився у лютому. Аквамарин - яскраве голубе каміння, сережки кульчики з аметистом за гороскопом підходять тим хто народився в березні. Квітень, як місяць початку вести, символізує прозора біла сережка кульчик - кришталь. Зелені кульчики, які мають каміння ізумруд, підійдуть народженим у травні. А тим, хто народився в червні, олександрит (лагідно рожевій камінь) підійде на всі віпадки, завдяки універсальному кольору. Кульчики червоного кольору називаються сережки з рубіном і за гороскопом підходять народженим у липні, а серпневим прихильницям сережок кульчиків ми пропонуємо обрати салатовий колір прикрас. Кульчики з сапфірами за гороскопом мають носити дівчатка, народжені у вересні. Рожеві кульчики підходять майже всім, але найбільшу перевагу мають народжені у жовтні. Кульчики з жовтим камінням,з топазом, підійдуть народженим в листопаді, а тим хто народився у грудні, радимо обрати сережки з голубим фіанітом. Де купить кульчики? Кульчики сережки купити онлайн в нашому магазині прикрас для пірсингу достатньо легко. Мі пропонуємо широкий вибір кульчиків як для жінок, так і для чоловіків.

Кульчики сережки для дітей та дорослих можно купити, замовивши доставку за зазначеною адресою, для цього лише потрібно зателефонувати нам, або залишити замовлення в інтернет-кошику. Наші кульчики універсальні, вони подійдуть як для пістолетів для проколуювання вух, так і для тих хто хоче просто красиво і якісно прикрасити свої вушка.

Купить сережки кульчики в нашому інтернет-магазині Ви обираєте найкращий сервіс, швидку доставку кульчиків в різні міста Украіни, а також низькі ціни та високу якість від відомого англійського виробника сережок для проколювання вух TM Caflon.

Комментарии