Пістолет для проколювання вух купити і застосувати

Проколювання вух пістолетом вже не примха, а стандарт. Клієнт, побачивши в руках майстра голку, що нагадує циганську, просто втече. І правильно зробить, тому що тільки система для проколювання забезпечує повну стерильність, мінімальний контакт людини і прикраси.

Особливості багаторазових і одноразових пістолетів для проколу вух

Під дане обладнання виготовляються спеціальні сережки - голки. Кінчик їх штанги неймовірно тонкий і гострий, тому вони самостійно роблять прокол. Залежно від моделі приладу, можливо автоматичне надягання застібки.

Так що переваги очевидні:

  • Стерильно;
  • Гігієнічно;
  • Без зайвих рухів (одномоментний прокол і надягання прикраси);
  • Не вимагає «сильної руки» й «орлиного ока», все робить сам пістолет.

Багаторазові надійні пістолети ТМ CAFLON

Вони призначені для проколу вух (мочки). Апарати чудово себе зарекомендували, працюють без збоїв протягом десятків років в умовах жорсткої експлуатації. Тому в нас можна купити пістолет для вух ТМ CAFLON:

  • Gold - справжня «золота» класика, репутаційний продукт, який завоював безліч міжнародних призів;
  • Caflon Blu - забезпечує максимальний рівень безпеки, завдяки одноразовим насадкам;
  • Safetec - система без клацання (кліку) для дітей і особливо полохливих дорослих.

Всі пістолети для пірсингу вух продаються в різних наборах, від міні до максі. До них йдуть спеціальні сережки з високоякісної медичної (хірургічної) сталі в індивідуальній упаковці. Комплекти пістолет + сережки + засоби догляду мають цілком доступну ціну, підійдуть як маститим пірсерам, так і новачкам.

Безшумна система для проколу вух S Plus

Ми пропонуємо купити ще один ексклюзивний товар від ТМ S Plus. Цей прилад для проколювання вух можна назвати полегшеною версією подібних апаратів, так як він надзвичайно легкий по вазі. До того ж зручний, надійний, добре лягає в долоню.

Кому ми рекомендуємо придбати пістолети для проколювання вух

Всім, хто пов'язаний з індустрією краси: салонам, приватним косметологам, майстрам пірсингу. Це обладнання не потребує особливого догляду, не змінює свої характеристики протягом багатьох років. Одного разу придбавши такий прилад, ви зможете зробити пірсинг сотням клієнтів, повернувши його ціну багаторазово і заробивши репутацію чудового фахівця, який проколює вуха швидко, безболісно і безпечно.

Ми здійснюємо доставку в будь-який регіон України, тому сміливо вибирайте, замовляйте і купуйте.