Ексклюзивний пірсинг: титан. Неповторні, безпечні, оригінальні прикраси

Прикраси для пірсингу дуже різноманітні. Виробники примудряються з невеликих сережок створювати цілі витвори мистецтва. Медична сталь дозволила дизайнерам ні в чому не відмовляти і повністю віддаватися фантазії. Адже це недорого, завжди має величезний попит.

Але тут з'явився титан і став справжньою знахідкою для шанувальників ексклюзивного пірсингу.

Унікальні сережки – титанові

Використання цього матеріалу вже 50% успіху. Метал має неповторний відтінок, що відразу надає прикрасі в проколі багатий і одночасно загадковий вигляд. Його складно переплутати зі сталлю, сріблом чи платиною, настільки віє силою та таємничістю.

Але щоб урізноманітнити сережки використовується ще й ПВД напилення. З його допомогою створюється справді ексклюзивний пірсинг, адже титан виявився максимально сприйнятливим до покриття. В результаті ви можете купити сережки в прокол:

  • будь-якого кольору;
  • у вигляді комбінації кольорів;
  • чарівного переплетення золотистого, сріблястого та практично білого металу;
  • чорні помітні моделі.

Використання стразів, кристалів Сваровскі ще більше урізноманітнить асортимент і надає виробам абсолютної неповторності. Це інкрустації у вигляді квітів, пелюсток, геометричних фігур або викладка по кільцевому ободку. Але найяскравіше проявляється ексклюзив, коли використовуються фігурки тварин, абрис рослин, силуети людей.

Тому наш інтернет-магазин «Кафлон» пропонує.

Купити неповторний, ексклюзивний пірсинг із титану

У каталозі ви побачите:

  • кільця одинарні та подвійні, декоровані камінням, карбуванням, мереживом або кованим орнаментом;
  • нострили, лабрети, сережки гвоздики з блискучими кристалами та додатковим стильним декором;
  • штанги з шикарними накрутками та індастріал фантастичного дизайну, адже легкість титану дозволила їх більш багато та химерно оформляти;
  • підкови, банани, виготовлені в сміливих, креативних рішеннях.

Невелика вага та неймовірна міцність матеріалу дозволила реалізовувати будь-які ідеї у вигляді ультратонких кілець, візуально масивних підвісок на пірсинг сережках та об'ємних «щитках» у пупок. Тому якщо ви хочете купити ексклюзивну прикрасу для пірсингу, то зараз це просто.

Ексклюзив та онлайн магазин «Кафлон» фактично синоніми

У нашій колекції підібрані лише найстильніші, модні та якісні вироби. У даному розділі каталогу ми пропонуємо титанові сережки оригінального дизайну, що підходять як для першого проколу, так і для повністю загоєного. Незважаючи на висококласний матеріал виготовлення, ціна залишається доступною, щоб пірсинг могли придбати люди з будь-яким рівнем доходу. Ексклюзивні прикраси ще ніколи не продавали так недорого!