Накрутка

Купити накрутку практично дорівнює зміні або оновленню сережки. Як ви вже зрозуміли, накрутка на пірсинг це той самий капелюшок або прикраса, яка відповідає за весь дизайн сережки. Чим яскравіше і цікавіше накрутка, тим ексклюзивніша бодімодифікація.

Звідки пішли накрутки

Багато хто вважає, що їх появою ми завдячуємо мікродермалам. Але це не так. Можливо, така велика кількість пропозицій купити накрутку і співвідноситися з витком популярності мікродермалів, але вони були й раніше. Тільки дуже рідко продавалися окремо від штанги чи лабрету.


В принципі, як тільки, крім кілець для пірсингу, були запропоновані інші моделі, так і народилися накрутки. Саме вони є окрасою лабрета, штанги, банана і т.д. У самій конструкції цих сережок передбачено, що з однієї або двох сторін буде присутній різьблення, на яке накручується прикраса. Воно служить не тільки декоративним, але й фіксуючим сережку елементом.

Купити накрутку на пірсинг

За великим рахунком, що таке банан, штанга, лабрет? Це просто заготівля! Стрижнева частина входить у прокол і у багатьох випадках навіть не видно. Над поверхнею шкіри височить тільки капелюшок. Тому говорячи про пірсинг як прикрасу, ми маємо на увазі виключно накрутку. Все інше – особиста турбота та таємниця його власника.

накрутку на пирсинг

Купити накрутку в Україні будь-якої форми та розміру тепер легко. Головне, щоб підходив переріз різьблення. Тому на це слід звертати увагу. Хоча зараз пірсинг йде у руслі уніфікації, дозволяє заздалегідь розуміти, яка з них має підійти.

Так що часто дається специфікація до виробу, що вказує, що це накрутка на:

  • Лабрет;
  • Мікродермаль;
  • Штанга.

Багато хто з них універсальний, за винятком мікродермалів. Всі інші зазвичай підходять як для лабрету, так і для штанги, банана, барбела та всіх їх модифікацій.

Основні стилі накруток

Так уже повелося, що серед них багато кульок різної величини, кольору та дизайну. Зараз з'явилися нові моделі, в яких кульки замінено завальцованими кристалами або камінням, квіточками з інкрустацією, іншими геометричними фігурами. Зустрічаються смайлики, серця, зірочки, каміння без металевої оправи та багато іншого.