Пірсинг клітора та статевих губ – головне купити прикраси

Пірсинг клітора відноситься до найпоширенішого виду жіночого пірсингу статевих органів. Пірсинг статевих губ трохи відстає, але все-таки досить популярний, щоб подібні прикраси мали високий попит. Так як прокол клітора відноситься до потаємних, прихованих типів модифікації тіла, кількість його поціновувачів складно піддається обчисленню, що призводить до того, що багато магазинів пірсингу пропонують занадто обмежений асортимент відповідних сережок.

Тому ми раді повідомити, що в інтернет-магазині CAFLON ви зможете купити різноманітні прикраси для пірсингу клітора та статевих губ, що відрізняються особливою стильністю, красою та елегантністю виконання. При цьому всі вони відповідають неперевершеній англійській якості.

Прикраси для пірсингу клітора

У нашій колекції присутні сережки будь-яких розмірів та конфігурацій. Адже існує прокол не лише клітора, а й капюшона, статевих губ та інші види жіночого пірсингу статевих органів. До кожного їх підходять певні типи прикрас, хоча багато взаємозамінні.

Що найчастіше використовується?

  • Штанги
  • Кільця
  • Підкови
  • Банани.

Вони можуть мати стандартну або незвичайну форму, але за манерою вдягання та розташування сережки повністю відповідають цим основним видам прикрас.

Якщо говорити про розміри, то все залежить від переваг дівчини. Найчастіше вибираються невеликі вироби, ледь помітні на кліторі або статевих губах. Але цілком припустимо і більший пірсинг, який помітно загострює відчуття, а єдиною вимогою до нього залишається лише одне: щоб не заважав у повсякденному житті.

Відмінності прикрас для пірсингу статевих органів (клітора, статевих губ)

До таких сережок виставляються певні вимоги. І якщо за інших видів проколів чимось можна знехтувати, то в пірсингу клітора це неприпустимо. Ця зона відноситься до найбільш чутливих та реактивних, тому будь-яка помилка призведе до серйозних наслідків.

Тому, перш ніж купити пірсинг статевих губ або клітора, переконайтеся, що він:

  • зроблений акуратно та якісно;
  • виготовлений із безпечних, гіпоалергенних матеріалів;
  • вироблений відомим брендом.

Хоча, якщо ви зайшли на сайт інтернет магазину CAFLON, всі вимоги вже дотримані. Адже у нас ви зможете купити прикраси для пірсингу клітора та статевих губ найякісніші в Україні!