Сережки для проколу губи Смайл та Антисмайл

Smile piercing та Антисмайл є проколами вуздечки – тонкої перетинки між верхньою/нижньою губою та яснами.

Прокол Смайл

Проводиться у вуздечці точніше губи. Пірсинг сережка зазвичай не видно при розмові, а проявляє себе тільки при широкій посмішці, звідси і назва Smile.

Прикраси для проколу губи Смайл підбираються, виходячи з особливостей місця. У переважній більшості випадків це циркуляри або підкови. Нерідко можна побачити і кільця. Що стосується наших рекомендацій, то краще віддавати перевагу невеликим циркулярам з гладкими кульками на кінцях. Це найбільш щадний по відношенню до зубної емалі вид сережок для Смайл.

Прокол губи Антисмайл

Проходить через вуздечку нижньої губи. Належить до найпотаємніших видів пірсингу губ, оскільки невидимий, лише відчуваємо при поцілунку. Серед популярних сережок для Антисмайл також входять різні кільця, циркуляри, підкови. Деякі використовують мікро банани чи вигнуті мікро штанги.

Купити прикраси для пірсингу губи Смайл / Антисмайл можна у нашому онлайн магазині. Ми пропонуємо циркуляри, підкови, кільця будь-якого дизайну, розміру та кольору з гіпоалергенних, перевірених матеріалів. Є сережки для першого та звичайного проколу. Ціна на вироби з титану, біопласту, хірургічної сталі дуже низька. Трохи дорожче коштують моделі із 24-каратним золотим напиленням.