Notice: Undefined variable: code in /home/piercing/domains/caflon.ua/public_html/storage/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 6 Пірсинг губ Горизонтальний Лабрет: прикраси в Україні.

Пірсинг губ Горизонтальний Лабрет: прикраси

До цього виду пірсингу губ відносяться всі горизонтальні проколи верхньої чи нижньої губи. На відміну від більшості модифікацій рота, що мають власні назви, ця відноситься до збірних понять під найменуванням «Горизонтальний Лабрет».

Така «дискримінація» випливає з того, що дані проколи болючі, складні у догляді та проблемні при загоєнні, тому непопулярні. Але й вони мають своїх шанувальників.

Прокол губ Горизонтальний Лабрет

Канал для вдягання сережки проходить у товщі однієї з губ і має два виходи. Так що декоративні елементи з обох боків прикрас залишаються на загальному огляді. Наскільки далеко один від одного розташовуватимуться проколи, внизу, вгорі або по центру рота – визначається перед початком процедури. Багато залежить від «м'ясистості», товщини та розміру губ, тому не завжди вдається зробити пірсинг там, де хоче клієнт. Якщо голка майстра не зможе захопити достатню кількість тканин, то це загрожує відторгненням сережки або її провисанням на губах.

Прикраси для Горизонтального Лабрету

Купити для цього проколу рекомендується штангу чи банан. Так як у більшості випадків голка повинна як би «пірнути» вглиб, то тунель виходить трохи вигнутим. Тому сережка має бути такої ж форми: у вигляді скоби чи банана.

Моделі підбираються з урахуванням того, що обидва кінці будуть видні, тому вони мають бути однаково оформлені. Непогано виглядає декор у вигляді кристалів протилежних кольорів: чорний та білий, золотистий та сріблястий, тощо.

Вкрай важлива і основа, прихована в губі. Горизонтальний Лабрет і так довго гоїться, тому варто купувати вироби з найбільш інертних та біосумісних матеріалів: титану та полімерів (біопласту, біофлексу).

Купити сережки для даного пірсингу губ найпростіше і найнадійніше у нашому онлайн магазині. Ми надамо вам величезний вибір штанг та бананів за доступною ціною, що підійдуть для першого проколу та повсякденного носіння. У продажу лише якісні, безпечні товари з найкращих матеріалів!