Прокол губ Жоржин (Укус Жоржина)

Пірсинг Жоржин отримав свою назву при перекладі англійського словосполучення Black Dahlia (чорний жоржин або чорна орхідея). Своїм виникненням він завдячує трагічній загибелі дівчини в Америки, якій маніяк розрізав рота до вух.

Прокол Укус Жоржина

Він робиться симетрично у куточках рота. Часто за нього намагаються видати подвійний Монро (дві "родимки" над губами) або модифікацію, що імітує "ямочки" на щоках. Але справжній прокол Жоржин проводиться в безпосередній близькості від губних спайок.

Основне завдання цього пірсингу губ – створити враження «розірваного» рота. Тому нерідко він включає кілька послідовних проколювань до вух.

Але популярніше розміщення всього двох проколів у куточках губ або трохи вище. Правильно підібрані сережки дозволяють візуально «підняти» кути, зробити обличчя молодшим, створити відчуття «вічної усмішки».

Прикраси для пірсингу Жоржин (Укус Жоржина)

Вибір сережок обмежується лабретами та мікро штангами, оскільки прокол наскрізний і на очах залишається лише декоративна частина. Перевага надається біопласту, біофлексу та іншим полімерам, оскільки висока загроза пошкодження зубної емалі, особливо при усмішці або під час їжі. З цієї позиції особливо не рекомендуються кільця, але рішення залишається за вами.

Ще одним важливим моментом є вага сережок для проколу Жоржин: важкі вироби будуть відтягувати до низу куточки рота, додаючи вам вік і надаючи обличчю похмурого виразу.

Правильні сережки для пірсингу губ Жоржин можна купити в даному розділі нашого каталогу. Ми підібрали найоптимальніші мікро штанги, лабрети, які будуть чудово виглядати в куточках губ, додаючи вам яскравості, сексуальності. Ціна наших товарів цілком доступна, так що вибір обмежується тільки вашою фантазією і бажаннями!