Пірсинг носа: купити сережки для всіх проколів

Серед різних варіацій пірсингу носа існують проколи, які здатні "прийняти" як мінімум 2-3 види прикрас, але є особливий боді-арт, для якого пасують сережки лише певної форми та розміру.


Тому, перш ніж купити сережку для пірсингу носа, дізнайтеся, яка саме для нього підходить.

Види проколів носа

 • класика пірсингового стилю – отвір у крилі носа. Залежно від будови обличчя, він може бути на різній висоті, віднесений трохи праворуч або ліворуч;
 • 2 симетричні проколи м'яких тканин, ближче до центру носа, називаються Остін Бар. Використовується тут лише штанга;
 • якщо застосувати такий самий підхід, але на переніссі, то вийде Брідж;
 • щоб привернути більше уваги до носа, "під удар" потрапляє його кінчик. Можна вставити блискучий лабрет або зробити своєрідний "ріг", що називається пірсингом Ріно або Носоріг;
 • отвір у м'якій складці чи перегородці носа – це Септум. Витративши час на його розтяг, ви отримаєте можливість модифікації у складний Ріно чи Септріл.

Сережки для пірсингу носа: які де носити

Складнощі викликають цілком різні схеми проходу голки. Тому важко підібрати 1 прикрасу для всіх модифікацій, щоб вона підходила за довжиною, формою та калібром. Тож яку сережку в ніс потрібно купити саме вам?

 • Ностріл. Окреме рішення виключно для крила носа. Існують додаткові назви: "равлик", "гачок". Має максимально комфортну конфігурацію для даного проколу.
 • Лабрет. Залежно від розміру, підходить для крила, кінчика, септріла.
 • Штанга. Найпопулярніша прикраса. Обмеження пов'язані лише з калібром та довжиною. Може бути прямою або вигнутою. Саме на ній засновані такі види пірсингу як Остін Бар, Брідж та Носоріг.
 • Кільце. Зазвичай використовується у септумі, можливе застосування у крилі носа.
 • Клікер. Розробка для септуму, яка виявилася неймовірно вдалою і для іншого боді-арту. За класикою - це напівкільце, закріплене на прямому штирі. При відкритті та закритті чується характерне клацання, що означає надійну фіксацію або повне відкриття.

Як підібрати вид пірсингу

Ми вже розібралися, що купити сережку в ніс не так і просто. Тепер будемо вирішувати, як підібрати кращій прокол.

Почнемо з універсального рішення – пірсинг крила носа підійде 99% людей. Головне, знайти найбільш виграшне місце на ніздрі.

Септум модний, але досить провокаційний. Недоречний у діловому стилі, викликає негативну реакцію у консервативному оточенні. Підходить далеко не всім. Цікаво виглядає на прямому чи курносому носі. "Орлина" будова дихального органу, його великі розміри або м'ясистість відносяться до негативних факторів, що дає високий ризик спотворення обличчя.

Це саме стосується і септрілу.

Остін Бар. Сприйняття цієї бодімодифікації залежить від обраної сережки. Вона може як замаскувати, так і підкреслити недоліки.
Бридж. Уся увага співрозмовника буде сконцентрована на очах. Якщо вони гарні, цей пірсинг для вас. В іншому випадку краще перемістити фокус уваги на інше місце.
Носоріг. Епатаж у чистому вигляді. Повна гарантія того, що на вас все дивитимуться. На цьому і ґрунтуйте своє рішення. Але Ріно, як і прокол кінчика носа, не варто робити, якщо він викривлений або має неправильну форму. До речі, сережку - штангу купити потрібно вигнуту, а не пряму.

Як підготуватися до першого проколу

 • Підібрати ідеальний вид проколу
 • Купити сережку для пірсингу носа потрібного діаметра, довжини та моделі. Вона має бути з гіпоалергенного, безпечного матеріалу: титану, біоплатика, медичної сталі
 • Вибрати надійний салон з гарною репутацією
 • Ретельно дотримуватись усіх інструкцій майстра по догляду за проколом.

У нашому інтернет магазині “Кафлон” ви зможете вибрати, замовити та придбати пірсинг-сережки найвищої якості, із сертифікованих та біосумісних матеріалів. Ціна виробів вас порадує, тому що вона постійно тримається у доступному ціновому сегменті ринку.