Сережка в пупок з камінням

Купити банан у пупок із камінням пропонує наш інтернет магазин «Кафлон». Подібні вироби вирізняються своєю вишуканістю та красою, повністю вписуються в елегантний стиль, який досить складно зберегти бездоганним. Але якщо в пірсингу використовується камінь, це виводить прикрасу в ранг бездоганних. Неважливо, зроблено вставку з натурального або штучно опала, рубіну, сапфіру, смарагду і т.д., головне – це вже дорогий зовнішній вигляд та підтвердження гарного естетичного смаку.

Ціна розставляє пріоритети

Вартість дорогоцінних каменів настільки висока, що доводиться погоджуватися на камінчик, який видно тільки під мікроскопом. Якщо згадати, що вони, як правило, вставляються в золото, то виріб стає ще дорожчим. Тому пропонуємо звернути увагу на сережки банани з камінням, але штучним. Дані моделі мають чудовий дизайн, невисоку ціну, виготовлені з більш толерантних до людини матеріалів (біопласту, титану, медичної сталі). Центральний кам'яний елемент або їх розсип добре помітні і справляють враження розкоші, ексклюзивності. Замість скромного «уламка», ви отримуєте шикарний витвір мистецтва під виглядом сережки для пірсингу живота.

Купити розкішні банани з камінням ви зможете у нас. Ціна товару максимально доступна, тому є можливість хоч щодня міняти алмаз на топаз або аметист на гранат.