Клікер у пупок

Почнемо з головного – купити клікер у пупок можна тільки для повністю загоєного, сформованого проколу. Дане обмеження випливає з того, що в більшості випадків клікери оснащені прямою клямкою, яка, власне, і замикається з характерним звуком. Але канал проколу при пірсингу пупка трохи вигнутий, тому в якості перших сережок такі моделі не підходять.

Різноманітність клікерів

У пупі найкраще виглядають вироби у вигляді кілець із зовнішнього боку та прямого штирю із внутрішньої. У надітомому стані сережка нагадує "щит", тобто частково або повністю закриває пупкове заглиблення або "вузлик". Кращий зовнішній вигляд забезпечують сережки з кристалами або камінням, тоді центр живота виблискує та іскриться, що одразу привертає увагу.

Для скромніших рішень підійде ажурна сережка. Вона справлятиме враження легкості та легкості, відповідно, ідеально підійде худорлявим дівчатам.

Купити клікер в пупок іншої форми, крім округлої, не рекомендується, оскільки занадто висока загроза травмування проколу.

У нашому онлайн магазині ви знайдете будь-які сережки в пупок, так що уважно поставтеся до вибору, оскільки низька ціна пробуджує потяг до експериментів.