Купити тунелі у вуха – зрівнятися з богами!

Помилково думати, що тунелі чи плаги з'явилися нещодавно. Навпаки, історія розтягування мочок вуха налічує тисячоліття! Тунелі у вухах були як у індуїстських богів Шиви та Дурги, так і Будди до початку його мандрівок. Їх носили давньоєгипетські фараони та жерці Мезоамерики. Довгі мочки вважалися атрибутом богів у Месопотамії та Середземномор'ї. До цих пір у багатьох культурах покладам у вухах надається сакральне значення.

Які тунелі та плаги пропонує купити інтернет магазин «Caflon» (Україна)

Ми маємо більше 180 моделей даних виробів. Ви можете вибрати тунелі не тільки по фото , тобто. орієнтуючись на зовнішній вигляд, а й за величиною. У кожній позиції вказаний як колір плага, але величина в мм. Ми знаємо, наскільки важливим є точний розмір цієї продукції, тому пропонуємо широкий розкид тунелів від 2 мм .

Якщо рознести ці своєрідні сережки за категоріями, то у нас можна купити :

  • тунелі;
  • тунелі;
  • плаги;
  • окремі прикраси для тунелю.

Вироби можуть бути будь-якого кольору та дизайну. Особливо це стосується статей, що дають максимальний простір для дизайнерської фантазії. А оскільки ми рекомендуємо купити тільки продукцію відомих марок, то чудове оформлення тунелів поєднується з відмінною якістю візитної картки таких компанії.

Крім цього, всі плаги та тунелі, які є на фото, зроблені або із відмінного силікону, або з медичної сталі.