Сережки для проколу вух

Пістолет для проколу вух Caflon Gold (універсальний)
Пистолет для прокола ушей Caflon Blu (з одноразовою насадкою)

Купити сережки для проколу вух CAFLON

Сережки для проколу вух, використовувані в пістолетах для проколу вух - найпростіший спосіб проколоти мочку вуха і дорослому, і дитині. Такі сережки настільки гострі, що за одну секунду можна безболісно і без крові стати володарем красиво прикрашених гвоздиками мочок уха.ушей Caflon Gold.

Купити сережки для проколу вух в Києві.

Наш інтернет магазин пропонує як прості сережки для проколу вух, так і сережки, прикрашені кристалами Swarovski. Різноманітні форми: круглі, квадратні, зірочкою, квіточкою, сережки для проколу вух з перлами! Ці сережки сподобаються кожній дівчині! Всього одна секунда - і Ваші вушка прикрасять стерильні, гіпоалергенні, зручні і красиві сережки з медичної сталі.

Але купити сережки для проколу вух CAFLON в роздріб можна виключно в наших магазинах в торгових центрах «DreamTown», «Ocean Plaza». На сайті ж ми пропонуємо купити сережки для проколу вух великим і дрібним оптом салонам краси, приватним косметологів, майстрів пірсингу.

Які сережки для проколу вух ми продаємо?

Так як ми дбаємо про якість нашої продукції і намагаємося пропонувати покупцям тільки найкраще, то в нашому магазині Ви знайдете лише два бренди виробника сережок для проколу вух:

  • ТМ CAFLON - англійська виробник матеріалів для пірсингу і проколу вух. Компанія існує вже більше 35 років. В Англії це найвідоміший бренд в своїй галузі. Їх продукцію купують провідні салони краси та салони пірсингу Європи. CAFLON виробляють універсальну систему проколювання вух Caflon Gold і унікальну безшумну систему для проколу мочки вух - Caflon Safe Tec. Вона ідеально підходить для проколу мочки вуха діткам, так як працює безшумно, без клацання, проколюючи вушка м'яко і плавно! Система Caflon Safe Tec піклується про найменших клієнтів. До своїх пістолетів для проколу вух Caflon пропонує купити сережки для проколу вух, які Ви можете вибрати в цьому розділі каталогу.
  • ТМ Steel Evolution - український бюджетний, але якісний і професійний бренд. Вони більше 10 років виробляють сережки для проколу вух з медичної сталі для більшості видів пістолетів для проколу вух. Якщо Ваші клієнти не можуть дозволити собі купити сережки CAFLON, то сережки ТМ Steel Evolution стануть чудовою альтернативою.

Медичні сережки для проколу вух в Україні

Мы выбрали для Вас лучшее из лучшего в различных ценовых сегментах. Именно торговые марки CAFLON и Steel Evolution сегодня считаются наиболее востребованными и профессиональными на рынке материалов для прокола ушей Украины.

Ви можете купити сережки для проколу вух з камінням і кристалами, з перлинками, в формі квіточки або зірочки, розвальцьовані сережки, сережки під золото. Кожні з цих сережок оригінальні і унікальні, Вашим клієнтам не знадобиться переглядати каталоги інших фірм. Все, що вони бажають отримати в салоні краси у косметолога при проколі мочки вуха, вони знайдуть в каталогах CAFLON і Steel Evolution.