0грн.

Список категорій

Матеріали для нарощування вій

-87%

Матеріали для нарощування вій Ardell в Україні.

Якісні матеріали для нарощування вій – це головна умова закінченого жіночого образу та гарних очей. Щоб вії після нарощування виглядали як рідні, щоб вони не обсипалися через день і зберігали форму до наступної корекції вій, рекомендуємо купити матеріали для нарощування вій Ardell.

В асортименті американського виробника є не тільки вії, але і допоміжний матеріал для нарощування вій : клей, ремувер, аплікатор для приклеювання вій. Всі ці матеріали приносять дохід будь-якому косметологу відразу після покупки.

Також для косметологів-початківців ми пропонуємо купити стартові набори для нарощування вій з клеєм, пінцетом і самим віями. Якість таких наборів аналогічна до якості інших матеріалів ТМ Ardell.

Чому варто купити матеріали для нарощування вій Ardell?

Особливістю вій та пучків вій ТМ Ardell є натуральні матеріали, з яких вони виготовляються: людське стерилізоване волосся та волоски тваринного походження. Технологію виготовлення вій для нарощування компанія Ardell запатентувала ще 1916 року. З того часу саме цей американський бренд є постачальником матеріалів для нарощування вій у Голлівуді, у відомі модні будинки Америки та Європи, а також у косметологічні клініки та SPA-центри VIP-класу.

Використовуючи на своїх клієнтках все для нарощування вій Ardell, Ви забезпечите себе постійними замовленнями на нарощування вій. Клієнтки, один раз спробувавши якість вій ТМ Ardell, не тільки не відмовляться від їх використання, а й приведуть до себе подружок. Адже жодна справжня дівчина не зможе без заздрощів дивитися на таку красу на очах своєї подруги! Тому обов'язково попросить номер телефону майстра з нарощування вій!

Щоб обслужити всіх бажаючих наростити вії, Вам потрібно придбати різноманітні матеріали для нарощування вій (Київ).

Що потрібно для нарощування вій:

  • пучки вій та стрічки вій;
  • клей та ремувер;
  • вії з кристалами Swarovski;
  • кольорові вії;
  • набори для нарощування вій.

Вибір товарів величезний, і Ви створюватимете казкові образи на очах своїх клієнток не тільки щодня, а й до свят. До Вас вишикується черга дівчат, які бажають зробити свої вії густішими, довгими і навіть креативними!

Професійна продукція для візаж очей та корекції вій

Для косметологів-візажистів і візажистів, які вважають за краще працювати тільки з професійною декоративною косметикою, ми привозимо з Америки аплікатори для фіксації накладних вій, помади та пудри для моделювання брів, гелі-фіксатори для брів, олівці для брів, а також тіні для повік, туші іншу косметику. Аналогічними засобами візажисти із Голлівуду користуються на зйомках більшості американських фільмів, телепередач, серіалів. Ваші клієнти будуть виглядати як зірки на обкладинках модних журналів!

Все для нарощування вій у магазині CAFLON

Купуючи якісні матеріали для нарощування вій (Київ) та професійну декоративну косметику ТМ Ardell в інтернет магазині CAFLON, Ви отримуєте:

  • консультації досвідчених косметологів з питань нарощування вій;
  • можливість проходити майстер класи з нарощування вій від провідних косметологів та візажистів країни;
  • постійна наявність матеріалів для нарощування вій на складі нашого магазину;
  • актуальну інформацію про нові надходження товарів;
  • і головне – продукцію американської якості, яку використовують провідні стилісти та візажисти світу під час зйомок голлівудських фільмів, а також на fashion показах від всесвітньо відомих будинків моди!

Щоб придбати будь-який матеріал для нарощування вій, Вам просто натиснути кнопку Купити під обраним Вами товаром. Доставка товарів на суму від 700 грн - безкоштовна по Києву!