0грн.

Список категорій

Накладні вії Ardell Natural – природна краса

Ймовірно, ви не раз помічали, що накладні вії виглядають дещо штучно. ТМ Ardell вирішила виправити цю несправедливість та випустила серію «Natural». Мало того, що ці накладні вії з натурального волосся, що купити в Києві та в Україні досить складно, так вони ще мають величезну різноманітність форм.

Природний вид накладних вій залежить від їхньої форми

Тільки найдосвідченіші майстри та дорогі салони можуть собі дозволити використовувати 17 видів вій різної довжини та форми. Саме такі вироби пропонує Ardell. Чергування довгих, коротких та середніх волосків здатне переконати будь-яку людину, що все це природна, а не штучна краса. Адже звернувши увагу на свої вії, ми бачимо, що вони всі не лише різної довжини, а й товщини, кожна з них чимось не схожа на іншу.

Тому, якщо купити накладні вії однакової довжини і товщини, то вже ні про яку натуральність не йтиметься. Але ТМ Ardell і цього здалося замало. Вона додатково запропонувала ще й 19 різних форм нарощених вій. Адже, незважаючи на різновеликість волосків, у кожної дівчини вони ще збираються в певну конфігурацію і її різка зміна одразу дасть зрозуміти, що використовувалася не туш для очей, а штучне нарощування.

Переваги накладних вій з натурального волосся від Ardell

Купити їх у Києві та в Україні коштує всім дівчатам, оскільки їхні переваги вищі за всілякі похвали:

  • повністю натуральні, виготовлені з людського волосся (після стерилізації);
  • мають 19 різних форм;
  • кожна форма складена з 17 варіантів волосків;
  • допускають 30-ти разове використання;
  • легко накладаються та знімаються.

Завдяки простоті нарощування вони можуть бути застосовані не тільки в салоні краси, але і в домашніх умовах. Тому, якщо ви хочете отримати неймовірну красу очей, не втративши природності, і вразити Київ чи Україну чарівною чарівністю, то вам залишається одне: купити накладні вії Ardell із натурального волосся серії «Natural».

Натуральні накладні вії Ardell Natural

Накладні вії Ardell Natural включають 19 форм та розмірів накладних вій. Накладні вії Ardell Natural - одні з найпопулярніших вій з усієї лінійки Ardell Professional. Вії в домашніх умовах можна використовувати, попередньо вибравши необхідну форму вій та клей для вій. Твої вії будуть виглядати максимально натурально за допомогою накладних вій Ardell Natural Lashes.