0грн.

Список категорій

CAFLON - пірсинг Кривий Ріг

Пірсинг на вигляд прикраси
Пірсинг за місцем проколу
Пістолет для проколу вух Caflon Gold (універсальний)
Пистолет для прокола ушей Caflon Blu (з одноразовою насадкою)
Сережки для проколу вух Caflon Gold (універсальна система)
Сережки для проколу вух Caflon Blu (з індивідуальними насадками)
Новинки

Бажаєте купити мікродермал чи септум в Кривому Розі? Потрібні фірмові прикраси для пірсингу носа, пупка, губи, язика чи юшка у Кривому Розі?

Магазин пірсингу у Кривому Розі CAFLON здатний надати все це і навіть більше. У нас є не тільки прикраси, але й будь-які матеріали для пірсингу (голки, катетери, затискачі тощо).

Ціни на пірсинг у Кривому Розі можуть бути нижчими

Збираючись робити пірсинг у Кривому Розі, не варто розраховувати, що у майстра знайдуться сережки «такі ж, але з перламутровими ґудзиками». Вам запропонують кілька варіантів прикрас для пірсингу, але вибір буде обмеженим. Адже це не магазин пірсингу, а салон у Кривому Розі.

Якщо вам, в принципі, все одно, головне зробити прокол носа, пупка чи вуха, асортимент вас може повністю задовольнити. Коли ж ви точно знаєте, що хочете і не згодні 1 -2 місяці носити морально застарілу сережку, подбайте про це заздалегідь, купивши її в CAFLON.

Крім того, що ми надамо вибір із 5000 моделей, ви зможете значно заощадити. До нас вироби надходять прямо від виробника, тому ціни на них набагато нижчі, ніж будь-де, навіть на ексклюзив. Де ви ще зможете купити прикраси для пірсингу із медичної сталі із кристалами Сваровські вартістю до 100 грн., як не у нас?

Магазин пірсингу у Кривому Розі ТМ CAFLON (Англія) пропонує:

  • мікродермали різного кольору та розміру;
  • септум модного дизайну;
  • пірсинг пупка (банан, штанга, кільце тощо);
  • пірсинг язика (титан, силікон, біопласт, медична сталь);
  • пірсинг губи (лабрет, кільце тощо);
  • пірсинг носа (кільце, нострил тощо);
  • пірсинг вуха та хряща (штанги індастріал, хелікс, козелок, і т.д.);
  • інтимний пірсинг (сосок, статеві органи).

А також сережки для пірсингу брови, проколу вуха, тунелі та плаги, різні кафи. Крім того, ми маємо обманки (фейки), що імітують будь-який пірсинг, включаючи септум.

Тобто у вас є можливість купити у Кривому Розі абсолютно будь-яку прикрасу за адекватною ціною. Причому якість товару у нас відповідає не лише українським, а й британським стандартам.