0грн.

Список категорій

Пістолет для проколу вух

Купити пістолет для проколювання вух ТМ CAFLON

Найкращі послуги пропонують майстри, які мають найкращі інструменти.

Пістолет для проколу вух

Жоден, навіть найдосвідченіший і професійний фахівець, не зможе надати послуг клієнту, якщо у нього немає відповідного обладнання. І тим більше, жоден професійний косметолог не зможе проколоти вуха або зробити пірсинг клієнту без спеціальних пістолетів та сережок для проколу вух. Тим більше, що ціна пістолета для проколу вух доступна і витрати швидко окупаються.

Професійний пістолет: прокол вух без болю

Тому для косметологів та майстрів пірсингу з України, а також для всіх тих, хто тільки починає вивчати ази косметології, ми пропонуємо вибрати пістолет для пірсингу, купити який можна в різних моделях, а також придбати апарат для проколу вух англійського виробника – ТМ CAFLON.

Навіщо косметологу потрібен пістолет для пірсингу?

Навіщо потрібен пістолет для проколювання вух? Ви хочете, щоб клієнти, йдучи від Вас після проколу вух, були не просто задоволені, а й радили б Вас своїм знайомим? Рекомендуємо брендовий пістолет для пробивання вух.

Хочете, щоб сидячи у кріслі у косметолога, Ваші клієнти не відчували болю під час процедури пірсингу? Використовуйте пістолет для проколу мочки вуха.

Хочете, щоб маленькі дітки, яких наводять, щоб проколоти вуха, не плакали від переляку, і головне – не злякалися у найвідповідальніший момент?

Тоді пістолет для проколу вух ТМ CAFLON стане Вашим найкращим вкладенням у свою роботу!

Як вибрати пістолет для проколювання вух? Ми пропонуємо:

  • Купити такий інструмент як машинка для проколювання вух Caflon Gold. Зручна рукоятка, захист від випадкового проколювання, супер-швидке застосування і жодної крапельки крові – ось основні переваги, які має цей пістолет для сережок! Під пістолет для проколу вух у нас є величезна кількість сережок з медичної сталі з різним декором. Вашим клієнтам буде з чого вибрати!
  • Купити пістолет для проколювання вух для дітей Caflon Safe Tech. Крім перерахованих вище переваг інструментів ТМ CAFLON, цей пістолет для пірсингу вух працює безшумно! Жодна, навіть найлякаючіша дитина, не заплаче і не відверне головку під час проколювання мочки вуха. Цей апарат для проколювання вух підвищує безпеку роботи косметолога чи майстра пірсингу у десятки разів!

Пістолет для проколу вух купити в Україні можна онлайн

Також, якщо Вам потрібно купити пістолет для проколу вух, наша продукція вам ідеально підійде. Адже у нас продається і машинка для проколу вух відомих європейських брендів, а також голки для пірсингу та катетер. Детальніше дивіться пропозиції у розділі «Пірсинг».

Замовити пістолет для проколу вух ви можете онлайн. На сайті ви знайдете пістолет для проколювання вух, ціна якого залежить лише від характеристик моделі. Такий апарат для проколу вух купити завжди вигідно!

Купити апарат для проколу вух, пістолет для пірсингу в інтернет магазині CAFLON

На нашому сайті Ви можете купити пістолет для пірсингу, переглянути ціни на пістолет для проколу вуха, а також переглянути відео, що показує, наскільки легко та просто використовувати пістолет для вух ТМ CAFLON!

апарат для проколювання

Будь-який пірсинг пістолет ТМ CAFLON сертифікований за міжнародними стандартами, всі моделі мають гарантію від виробника 3 роки.

На пістолет для проколу вух ціна вказана на сторінках каталогу. Якщо вас цікавить пістолет для пірсингу, ціна якого невисока – розгляньте моделі Caflon. На такий пістолет для вух ціна завжди нижча за якість!

FAQ : Пістолети для проколу вух

✔️ Які пістолети для пірсингу безпечні?
✔️ Які переваги пістолета для пірсингу?
✔️ Скільки коштує апарат для проколу вух?
✔️ Яка система проколу вух краща?