0грн.

Список категорій

Аксесуари для проколу вух та пірсингу

Компанія «Caflon» забезпечує косметологів усім необхідним для успішної роботи!

Тому інтернет магазину «Caflon» не обмежується лише пропозицією купити пістолет для проколу вух, а дає можливість придбати всі супутні аксесуари:

  • стенд для сережок гвоздиків;
  • дисплей для зразків сережок;
  • насадки на пістолет для проколу вух (з медичної сталі);
  • олівець для пірсингу;
  • серветки, які дезінфікують шкіру перед проколом вух або пірсингом.

Зручність аксесуарів компанії «Caflon»

Маркер - олівець для пірсингу оснащений дуже тонким грифелем, що дозволяє точно відзначити на шкірі точку проколу. При нанесенні розмітки не потрібно натискання, сама позначка не вбирається в шкіру і легко змивається. Підходить для дітей.

Стенд або дисплей служить для розміщення пропонованих зразків сережок гвоздиків, а також є рекламою наявних сережок для продажу клієнтам.

Серветки чудово очищають шкіру не тільки від жиру, що скупчився, і пилу. Вони дезінфікують місце проколу, вбиваючи патогенні організми, що захищає клієнта від попадання в ранку хвороботворних бактерій.

Універсальні насадки на пістолет для проколювання вух дозволяють використовувати у своїй роботі сережки гвозди абсолютно будь-якої величини. Достатньо змінити насадку та приступити до роботи!

Інтернет магазин «Caflon» також пропонує засоби для догляду за пірсингом, сережки на будь-який смак з медичної сталі, голки для пірсингу, різні моделі пістолетів для проколу вух і багато іншого. Як офіційний представник «Caflon» в Україні, ми зможемо забезпечити нашим замовником усім спектром продукції, що випускається даною компанією.