0грн.

Список категорій

Засіб для догляду після проколу вух, пірсингу пупка, носа, губи

Отримавши довгоочікувану прикрасу тіла, не варто забувати про догляд за пірсингом після проколу. Чудово знаючи про можливі проблеми з незагоєним проколом, компанія «Caflon» розробила спеціальні засоби для загоєння після проколу вух та будь-якого іншого виду пірсингу. Воно підходить і дітям, і дорослим.

Серед переваг гелю або розчину після проколу можна назвати:

  • прискорення загоєння та регенерації тканин;
  • зняття запалення;
  • дезінфекція проколу вуха чи пірсингу пупка, носа, язика, губи тощо.

Купити найкращий засіб після проколу в Україні – вибрати гель або розчин компанії «Caflon»

Дана розробка «Caflon» відноситься до найефективніших засобів загоєння після проколу вух пістолетом, особливо якщо використовувалися гвоздики «Caflon». Оскільки виробник повністю впевнений у їхній гіпоалергенності, якості медичної сталі, з якої вони виготовлені, стерильності упаковки, то з максимальною точністю може спрогнозувати швидкість загоєння та результат застосування.

Це ж відноситься і до пірсингу, що вимагає набагато серйознішого догляду після проколу. Більше тривалий період загоєння при пірсингу пов'язані з тим, що прокол і сережка постійно відчувають негативний зовнішній вплив. Наприклад, сережка в пупці часто входить у контакт з одягом, а пірсинг губи чи язика регулярно роздратується їжею чи напоями.

Тому після будь-якого виду пірсингу використовуйте для загоєння засіб «Caflon», що допомагає заспокоїти тканини, що оточують прокол, продезінфікувати сережку та зняти подразнення шкіри.