0грн.

Список категорій

Пістолет для проколи ушей Caflon Blu з індивідуальними насадками

Це обладнання для проколу мочки є вдосконаленим варіантом класичного пістолета. Caflon Blu працює з індивідуальними насадками для кожного сережки. Вони входять у комплектацію сережок, призначених для цієї моделі, і до моменту відкриття упаковки знаходяться в абсолютно стерильному просторі.

Особливості пістолета для проколу вух Кафлон Блю:


  • надійна та комфортна у використанні конструкція апарату;
  • одночасне створення проколу, надягання сережки та її фіксація застібкою;
  • індивідуальні, знімні насадки для розміщення «тіла» прикрас та застібок;
  • гарантія стерильності;
  • відсутність взаємодії рук майстра та сережок.

Принцип роботи

Виймаєте пістолет Caflon Blu із кейсу, відводьте на максимум «затвор». Все, система готова до зарядки. Для цього розпаковуєте сережки, виймаєте персональне одноразове гніздо і вставляєте в «дуло».

Потім установлюєте спеціальний фіксатор для застібки. Після цього вже витягнете самі сережки, розміщені на спеціальній панелі. З її допомогою встановлюєте сережки та застібку. Форму картриджів підігнано таким чином, що прикраса та її фіксатор потрапляють на свої місця мимовільно, без втручання пальців людини.

Після надягання на клієнта бажаної кількості сережок, всі насадки знімаються і викидаються. Ще однією особливістю пістолета для проколу вух Caflon Blu, купити який ми пропонуємо, можна назвати те, що штифт сережки добре видно, тому немає загрози промаху. Також обладнання повністю захищене від мимовільного спрацьовування. Тобто не «вистрілює» за легкого дотику до «курка».

Варіанти комплектації пістолетів Кафлон

Вам надається вибір з 3-х видів наборів:

  • міні – тільки необхідне старту роботи;
  • міді - розширена пропозиція;
  • максі – в нього входить все, що потрібно для якісного проколу: пірсинг система, маркер, кілька лосьйонів для загоєння, антисептичні серветки та 24 пари сережок.

Для тих, хто вирішить купити пістолет для проколу вух Caflon Blu, передбачений бонус: брендовий плакат Кафлон, виставковий стенд для гвоздиків (сережок голок). До того ж обладнання упаковане у фірмовий кейс, що доведе клієнтам вашого салону, що ви працюєте лише з оригінальними виробами.

Експлуатаційні характеристики

Пістолет для проколу Caflon відноситься до багаторазових систем, розрахований на тривалий термін служби та регулярне застосування. Його форма, зокрема ручка, досить подовжена, щоб уникнути торкання руки до шкіри відвідувача. «Стрілкова» складова також розроблена таким чином, щоб уникнути торкання. Металеві частини виготовлені з медичної, нержавіючої сталі, а пластикові насадки виготовлені з гіпоалергенних полімерів. Матеріал прикрас: біосумісна сталь, титан. Можливе ПВД напилення із золота та інших дорогоцінних металів. Ціна пістолета Кафлон варіюється в залежності від повноти набору і аксесуарів, що додаються, але в будь-якому випадку залишається доступною навіть для косметолога-початківця.