0грн.

Список категорій

Пістолет для проколу вух Caflon Gold універсальний

Багаторазова система для пірсингу Caflon Gold відноситься до неперевершеної класики. Цей пістолет для проколу вух став проривом в області проколу мочки та хряща вуха, так і залишившись найкращим. З часом система неодноразово модернізувалася, трохи змінювався дизайн, але неймовірна надійність роботи залишалася незмінною.

Зараз пістолет для проколу вух Caflon Gold входить до числа еталонних розробок, що поєднують у собі комфортність, тривалий термін служби та адекватну ціну, якщо його купити у офіційного дилера «Кафлон», тобто у нашому інтернет-магазині.

Переваги універсальної, багаторазової системи для пірсингу Кафлон Голд


  • Зручна конфігурація та ідеально розрахована щільність натиску спускового гачка. Підібрано оптимальний баланс між додатком невеликого зусилля та захистом від мимовільного спрацьовування під час торкання.
  • Безкровність та безболісність процедури.
  • Прокол мочки поєднується з миттєвим надяганням сережки.
  • Величезний вибір моделей та розмірів сережок гвоздиків, спеціально призначених для використання разом з пістолетом.
  • Забезпечення повної стерильності.

Пірсинг система підходить для дітей та дорослих, що робить її універсальною.

Клацніть при спрацьовуванні: добре чи погано?

Пістолет для проколу вух Caflon Gold видає невелике клацання, коли спрацьовує. У багатьох ситуаціях наявність звукового супроводу є плюсом, а чи не мінусом.

Дорослі люди, які вважають за краще все контролювати, насторожено ставляться до безшумного обладнання. Їм здається, що сережка не повністю одяглася/не пробила наскрізь мочку. Це викликає нервозність, напруження та недовіру, тому другий прокол може бути трохи болючим через «натягнуті нерви».

Клацання також буде чудовою підмогою майстру-початківцю. Так він буде впевнений, що все спрацювало як слід і клієнт залишиться задоволеним. Відповідно, не буде перевіряти ще раз як увійшла сережка і зайвих рухів, які не додають «пацієнту» спокою.

Прокол вуха з одного боку - процедура звичайна, але поки це не стосується свого тіла. Тому впевненість у успіху як косметолога, так і клієнта – до нього і наводить. Так що купити пістолет для проколу Caflon Gold купити дійсно варто.

Наявність вибору – показник успішності

Рекомендуємо придбати для салону хоча б два варіанти пістолетів: безшумний і зі клацанням. У відвідувача буде можливість вибору, що додасть вашому кабінету солідності. Враховуючи, що система універсальна, багаторазова та розрахована на тривалий термін роботи, це стане недорогим, але актуальним та прибутковим вкладенням. Тим більше, що вартість цього обладнання в нашому магазині цілком доступна.

Рекомендації

Щоб пістолет для проколу вух вас не розчарував – купуйте лише у офіційних дилерів, наприклад, у нас. Ми здатні запропонувати всі існуючі сьогодні аксесуари до системи Caflon Gold, найширший асортимент сережок «Кафлон», засоби догляду як за пістолетом, так і за проколом. Подивитися на роботу фірмового обладнання, навчитися користуватися ним можна на відео нижче.

Ціни на популярні системи Caflon Gold - (пістолет універсальний)

Комплект для проколу мочки вуха великий Caflon Gold 3290.00 ₴
Комплект для першого проколу мочки вуха Caflon Gold Mini 1690.00 ₴
Стартовий набір для проколу вух Caflon Gold №3 3018.00 ₴
Стартовий набір для проколу вух Caflon Gold №5 3821.00 ₴
Стартовий набір для проколу вух Caflon Gold №4 3135.00 ₴
Стартовий набір для проколу вух Caflon Gold №2 3202.00 ₴
Стартовий набір для проколу вух Caflon Gold №1 3042.00 ₴