0грн.

Список категорій

Гелева технологія

Гелева технологія нарощування нігтів

Високоякісний гель Nubar нового покоління. Підходить для моделювання на формах, типсах, для зміцнення натуральних нігтів. Класичний трьох фазний гель, що самовирівнюється, з низьким вмістом фотоініціаторів, не схильний до зміни кольору, не викликає печіння, під час полімеризації в УФ лампі, навіть при ослабленій нігтьовій пластині, не має запаху. При обпилюванні відокремлюється незначна кількість пилу. Легкий у нанесенні, стійкий, пластичний. Час полімеризації в УФ лампі 3-5 хвилин, для дуже щільних відтінків час може бути збільшений до 7-10 хвилин.

Гелева технологія від Nubar

Нарощування гелем (гелева технологія) є актуальним до сьогодні. Купити гель для нарощування можна у нашому інтернет-магазині. Гель для нігтів Nubar має надійне пакування, що запобігає видавлюванню гелю, а також кілька обсягів. Для зручності майстрам манікюру ми пропонуємо купити набори для нарощування гелем Nubar зі знижкою -20%.

Ми пропонуємо все для нарощування нігтів гелем , а також супутні матеріали: кисті для гелевого нарощування, лампи LED та УФ, пилки та багато іншого, що може стати в нагоді майстру манікюру в салоні краси. Ви можете замовити наші матеріали з доставкою в салон по Києву та Україні Новою Поштою. Також Ви можете приїхати та купити в нашому магазині у Києві все для нарощування нігтів Nubar за цінами, вказаними на сайті. Наш технолог допоможе Вам вибрати все необхідне для нарощування нігтів за доступною ціною, покаже покрокове нарощування нігтів гелем і надасть необхідні рекомендації.

Гелі Nubar – це найкращі гелі для нарощування нігтів! Nubar представляє гелі для нарощування у 22 країнах світу. Найкращі технологи виграють світові чемпіонати та конкурси дизайну та моделювання нігтів гелем на матеріалах для нарощування Nubar.