0грн.

Список категорій

Лаки для нігтів

-94%
Продано

Лаки для нігтів

Лак для нігтів Nubar – це понад 400 кольорів лаку. Купити лак для нігтів можна у нашому інтернет-магазині. Кожна нова колекція модних кольорів лаку для нігтів виходить 3-4 рази на рік. Кольори лаків для нігтів мають широку гаму від матових лаків для нігтів до лаку для нігтів з ефектами . Лак для нігтів Nubar можна купити у нашому магазині з доставкою по Києву та у всі міста України. Лак для нігтів 2014 - це нові яскраві і сміливі кольори лаку Nubar, а також лаки Nubar, що давно всім полюбилися і стали класикою, колекції Французький манікюр і Класична колекція лаків .

Лак для нігтів

Відгуки ви знайдете на сторінках бьюті-блогерів, а також на нашому сайті. Покриття нігтів лаком Nubar стає популярною процедурою в салонах краси, а також лаки Nubar підходять для домашнього застосування.

Лаки для нігтів Nubar

– це ексклюзивна запатентована формула, розроблена без шкідливих компонентів, які викликають рак – формальдегід, толуол та фталат. Ці лаки користуються великою популярністю у професіоналів усього світу не тільки через багату гаму кольорів, але і через високу стійкість і зручність застосування. Багата палітра кольорів лаків дозволить знайти цікавий відтінок найвибагливішого користувача.

Ми здійснюємо постачання лаків для нігтів до салонів краси та манікюрних кабінетів по всій Україні та формуємо дистриб'юторську мережу.