0грн.

Список категорій

Банан (классика)

Купити сережки-банан для пірсингу в Україні пропонує інтернет магазин Кафлон. Подібний вид сережок використовується дуже широко, тобто підходить для будь-якого проколу, що допускає вигин.

Що таке банан – сережка для пірсингу

Класичний виріб є вигнутою штангою. На одному її кінці зафіксована кулька або інша прикраса, а на другому – спеціальна, знімна накрутка. Свою назву сережки отримали завдяки формі вигину, що нагадує класичний банан. З моменту появи ці сережки неодноразово модифікувалися та змінювалися, але в даному розділі каталогу зроблено добірку виключно класичних сережок.

Купити в Україні (Київ) пірсинг банан

Зупинимося докладніше на тому, навіщо підійде така сережка. Безперечно, для пірсингу пупка. Але це не все. Часто його можна побачити у прикрасі пірсинг:

  • Брови;
  • Губи;
  • Хряща вуха типу Rook або Snag;
  • Для жіночого генітального пірсингу.

Банан «за класикою»

Універсальність класичних сережок бананів була оцінена вже в 90-х роках минулого століття, коли пірсинг пупка почав набирати воістину фантастичні оберти. У ті часи до будь-якого пірсингу ставилися дещо насторожено, він вважався винятково прерогативою андеграунду. Тому «пристойним» людям не пасував. І тут з'явився пірсинг пупка, про який знали лише його володарі та ті, кому хотіли його показати. Батьки підлітків, які отримали подібну прикрасу, дізнавалися про неї, як водиться, останніми.

«Стіну» мовчання та таємничості зламали супер моделі того часу: Наомі Кемпбелл та Крісті Тарлінгтон, які «засвітили» під час показів високої моди банани в пупках. А остаточне визнання було здобуто завдяки ультрапопулярній групі 90-х «Aerosmith» та зірці їхніх кліпів Алісії Сільверстоун. З того часу у більшості людей всі сережки для пірсингу стали асоціюватися саме з бананами. Трохи згодом цю модель почали використовувати для прикраси брів, губ. У пірсингу хряща вуха вони з'явилися набагато пізніше, втім, як і відповідний для них прокол.

Тепер купити в Україні та Києві банан для пірсингу можна будь-якого виду та типу, включаючи максі та міні банан. Але для першого проколу рекомендуємо купувати саме класичну модель.

Ціни на популярні прикраси банан класичний для пірсингу

Банан 1.6 мм (сталь 316L, кристал SW, смарагд, накрутка duo) 55.00 ₴
Банан у пупок ультрамодний (сталь, акрил, принт тай-дай, рожевий) 75.00 ₴
Банан у пупок (сталь 316L, кристал салатовий міні duo SW) 60.00 ₴
Банан в пупок (титан, аметист, кристали SW-duo, різьблення Rc) 200.00 ₴
Банан у пупок (титан, кластер, циркони, аквамарин, різьблення Rc) 450.00 ₴
Банан у пупок (сталь 316L, PVD, кульки, кристали SW, чорний) 150.00 ₴
Банан в пупок (титан, лавандові кристали SW-duo, різьблення Rc) 200.00 ₴
Банан у пупок ультрамодний (сталь, акрил, принт тай-дай, сяйво) 75.00 ₴
Банан 1.6 мм (Сталь 316L, кристал SW, танзаніт, накрутка duo) 55.00 ₴
Банан у пупок ультрамодний (сталь, акрил, принт тай-дай, мармур) 75.00 ₴
Банан у пупок 1.6 мм (титан, PVD, кульки кристали хамелеон SW) 750.00 ₴