0грн.

Список категорій

Сережки індастріал

Індастріал пірсинг є подвійним проколом вушної раковини. Переважно, сережка для індастріалу носиться у верхній частини вуха, хоча часто зустрічаються і більш екстремальні варіанти проколу. Штанга індастріал, купити яку можна в різних дизайнах та розмірах, завжди привертає увагу.

Сережки індастріал

Як виглядає сережка індастріал

Як правило, сережки індастріал зроблені у вигляді подовженої штанги. Її максимальний розмір становить 25 см. Якщо потрібна менша сережка індастріал, можна купити виріб в будь-якому розмірі. По центру зазвичай розташований декоративний елемент чи кристали Сваровські. Який індастріал пірсинг купити? Варіанти індастріал пірсингу можна побачити на наших фото.

Індастріал штанга найчастіше має пряму форму. Це пов'язано з вимогами до цього пірсингу та особливостями проколу. За загальноприйнятими стандартами, штанги у вуха одягаються у прямому напрямку, або під невеликим кутом.

Як робиться прокол для індастріал пірсингу

Пірсинг сережки «індастріал»

Встановлювати прикраси для індастріалу має професійний пірсер. Спочатку робиться прокол зовнішньої частини вуха, найближчої до обличчя. Потім проколюється хрящ навпроти. Враховуючи, що кожне вухо має свої особливості будови та величину, то перш ніж купити пірсинг сережку індастріал (Україна) точно вирішите, чи буде у Вас прямий або кутовий прокол, виміряйте ширину вуха, а краще – не довіряйте фото, прикладіть вибраний виріб до вуха. подивіться, як штанга індастріал виглядатиме у вусі. Залежно від результату, визначте, які індастріал прикраси купити краще.

З якого матеріалу роблять сережки індастріал: чому індастріал сережки купити краще з хірургічної сталі?

Слід зазначити, що ми пропонуємо сережки для індастріалу тільки з медичної сталі, щоб звести ризик запалення до мінімуму та прискорити загоєння пірсингу.

Індастріал сережки з медичної сталі виглядають благородно завдяки рівному сталевому блиску. Такі пірсинг індастріал прикраси максимально міцні, лаконічні та ідеально підходять для створення ділових та повсякденних образів. Сережка індастріал гіпоалергенна, надовго зберігає привабливий вигляд, коштує штанга для індастріалу недорого. До того ж, пірсинг індастріал можна купити дуже швидко.

Переваги покупки пірсингу індастріал в інтернет-магазині Caflon

Сережки для індастріалу купити можна в різних варіантах виконання. Як правило, індастріал прикраси мають суворий дизайн, але є у продажу і індастріал пірсинг сережки, що вражають оригінальним і креативним виглядом. Вивчіть прикраси індастріал, які представлені на сайті інтернет-магазину Caflon. Якщо вам потрібна якісна штанга для індастріалу, купити її можна з різними видами накруток, різної товщини, довжини. Кожна індастріал сережка в Caflon – це вишуканий та стильний елемент для створення яскравих образів.

Для наших клієнтів – широкий асортимент біжутерії, найбільш трендовий індастріал пірсинг прикраси за приємною ціні та доставка по всій території України. Сережки на індастріал можна замовити онлайн.

Ціни на популярні прикраси індастріал для пірсингу

Штанга індастріал 1.6 мм (сталь 316L, Маркіз, котяче око) 230.00 ₴
Індастріал штанга 1.6 мм (сталь кручена 316L, круглі накрутки) 150.00 ₴
Індастріал штанга для пірсингу 1.6 мм ( сталь 316L, пружина) 150.00 ₴
Штанга індастріал 1.6 мм (сталь 316L , Маркіз, циркон, білий) 230.00 ₴
Штанга індастріал 1.6 мм ( сталь 316L, PVD, Маркіз, циркон, білий) 230.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм ( сталь 316L, PVD золочення, дерево життя) 210.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм (сталь 316L, лист, стріла)< /td> 185.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм ( сталь 316L, PVD золочення, зірка, кульки) 170.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм (сталь 316L, зірка, кульки-накрутки ) 170.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм (сталь 316L, victory hand) 180.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм - сталь 316L, повзуча змія 240.00 ₴

FAQ : Пірсинг сережки «індастріал»

✔️ Чому індастріал підходить не всім?
✔️ Як довго гоїться індастріал?
✔️ Коли можна міняти сережку на індастріал?
✔️ Що не можна робити після індастріалу?
✔️ З якого металу роблять сережки індастріал?