0грн.

Список категорій

Кільце клікер (на клямці)

Що таке клікер? Це головним чином прикраса для септуму. Тобто для перегородки носа між ніздрями. Але так було тільки на початку його існування, в перші роки появи подібного пірсингу в сучасному європейському та американському суспільстві. Зараз є спеціальні клікери для пупка, сосків чи крил носа. Будь-який вид клікера купити в Україні чи Києві можна у нашому інтернет магазині за невисокою ціною.

Чому клікер?

Таке «прізвисько» сережки отримали через незвичайний звук, що супроводжує їх закриття. Вони видають клацання або у західній традиції – клік. А оскільки вперше вони були створені компанією Industrial Strength, то прийшли в Україну з готовою назвою моделі: клікер для септуму.

Відмінні риси клікерів

На сьогоднішній день від початкового задуму творців залишилася лише одна обов'язкова деталь - верхня планка, але вона тепер може бути не прямою, як в оригіналі, а трохи вигнутою. Далі йде сама прикраса, яка в переважній більшості випадків має округлу форму: кільце або півкільце. Щоправда, вже активно використовується трикутна, чотирикутна та багатокутна конфігурація. Але кути приховуються багатим орнаментом. Правильна геометрична форма на 2018 рік у тренд не входила.

Який клікер для септуму можна купити у нашому магазині

Ми пропонуємо практично всі варіанти оформлення клікера. Як говорилося вище, форма фіксації сережки є незмінною, але за носінні пірсингу вона видно. Зовні ж сережка для септуму може виглядати: як звичайне, строге кільце сріблястого або золотистого кольору; • з вибитим малюнком чи карбуванням; • оздоблена ажурним декором; • із вставками із кристалів або каміння. Є чудові, розкішні моделі, що поєднують стильне металеве «мереживо» та каміння. Також пропонується креативний пірсинг для неформалів у вигляді ланцюга або кільця чорного кольору. Так як можна купити клікер не тільки для септуму, а й горизонтального пірсингу пупка, сосків або крила носа, то з'явилися у продажу шикарні жіночі моделі, що вражає своєю красою та переливами кристалів. Чоловічі сережки, звичайно, більш стримані та суворі, проте є ряд виробів із незвичайним, ексклюзивним оформленням чи дизайном. Щодо матеріалу виготовлення, то переважно це титан. Найменша частина товару зроблена з медичної сталі.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу клікер

Сережка -клікер для пірсингу (сталь 316L, PVD, кристали SW) 290.00 ₴
Кільце-клікер для пірсингу (сталь 316L, PVD, кристали SW) 290.00 ₴
Кільце-клікер з каменем овал для пірсингу (титан, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем серце для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем для пірсингу (титан, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем крапля для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер (титан гіпоалергенний, PVD, циркони, клямка) 560.00 ₴
Кільце-клікер з каменем для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Клікер для пірсингу серце 8 мм (титан, PVD, циркони) 550.00 ₴
Кільце-клікер з каменем овал для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер для пірсингу (титан, овал , замок-клік) 230.00 ₴