Мікродермали: Незвичайний вид пірсингу
Мікродермали – прикраса, що встановлюється підшкірно. Воно складається з основи, короткої штанги та фігурного капелюшка. На поверхні шкіри видно лише декоративне накрутка. Її легко замінити на власний смак – досить просто згвинтити капелюшок і встановити новий. Пірсинг мікродермал робиться досить просто: майстер здійснює прокол в 1,5 міліметра потрібної глибини і встановлює перфоровану пластинку зі штангою. У ці отвори проростають тканини тіла, завдяки чому пірсинг надійно якориться у шкірі.
Ціна мікродермала залежить від матеріалу основної частини та накрутки. Усі частини виготовляють із титану або хурстали – металів, які не відкидаються тілом. Купувати мікродермали зазвичай вважають за краще для установки на обличчя, живіт, груди, руки, але в цілому, для цього годиться будь-яка частина тіла. Декоративні капелюшки можуть відрізнятися розмірами, формою, нерідко прикрашаються напівдорогоцінним камінням, кристалами, кольоровим анодуванням.
Вартість прикраси відносно невелика, але процедуру імплантації має проводити лише фахівець. Придбати гарантовано якісні мікродермали Ви можете із каталогу нашого інтернет-магазину Caflon.
Мікродермал – пірсинг – це найбільш універсальний та делікатний вид подібних прикрас. Якщо говорити про його універсальність, то такий пірсинг можна застосувати скрізь:
- на шиї та біля неї (в ямці, на ключицях тощо);
- у зоні пупка (одинакова прикраса чи ціла «доріжка»);
- на щоках, губі і навіть на лобі;
- на зап'ястях та пальцях (новий тренд у світі моди, що замінює кільця та браслети).
По суті, мікродермал можна розташувати на будь-якій ділянці шкіри, акцентувавши увагу на його сяйві, або створити цілий художній твір, наприклад, викласти якийсь символ або квітку.
Коли говорять про те, що мікродермали найстильніший і делікатний вид пірсингу, це абсолютна правда. Що може бути елегантніше і ніжніше переливається діамантової крапельки, що фактично «виростає» зі шкіри. Причому жодних застібок, кріплень чи чогось подібного до сторонньої людини не видно.
Секрет «вирощування» прикраси – у схемі встановлення виробу.
Як встановлюють мікродермали в Києві, Україні
Ця сережка складається з двох частин:
Якір являє собою титанову пластинку з отворами та перпендикулярним стрижнем з різьбленням. Останнім часом з'явилися якірки, де кількість металу мінімальна, а отвори максимально великі. Це зроблено для того, щоб мікродермал швидше та надійніше приживався. Адже саме через «дірки» і проростатимуть нові тканини.
Установка мікродермалів проста, але вимагає вправності:
- шкірний покрив надрізається спеціальним скальпелем;
- його верхній рівень трохи відгинається, щоб встановити якір на паростковий шар;
- вводиться платівка (основа) прикраси;
- нагвинчується зовнішня накрутка.
Термін повного приготування: 3-4 тижні.
Види мікродермалів, що існують у Києві, Україні.
Крім класичної мініатюрної прикраси, є ще кілька його більших видів:
- Скіндайвер має не плоску, а конусоподібну основу. В установці використовується принцип гарпуна: завдяки трикутній формі, виріб як би заклинюється;
- Трансдермал орієнтований більше чоловіків, оскільки здатний утримати накрутку максимальної величини. Його якір найчастіше має форму кола з просвердленими отворами, він набагато більший за класичний мікродермал. Зате на ньому можна закріпити солідні шипи чи ріжки, що так цінуватиметься у середовищі неформалів.
Тому, якщо ви вагаєтеся, потрібен вам пірсинг чи ні, то почніть із мікродермалу. Він допоможе повністю розібратися в тому, яку частину тіла краще модифікувати.
Часто задавані питання
✔️ Скільки можна носити мікродермал?
Цілком вони гояться від 6 до 12 місяців і те, якщо не виникає зайвих травм. Тобто можна сказати, що іноді і не гояться зовсім. Ми радимо ставитись до цього виду пірсингу як до тимчасового (півроку-рік), який, якщо пощастить, залишиться з вами назавжди.
✔️ Як вживлюють Мікродермал?
Установка відбувається в такий спосіб. На шкірі робиться невеликий надріз, трохи більше 2мм. Потім у надріз вживлюється спеціальний металевий анкер (основа прикраси) В результаті з-під шкіри виглядає штифт, призначений для встановлення змінних накруток.
✔️ Як доглядати Мікродермал на обличчі?
Що робити в перші 2 тижні після встановлення мікродерма Тримайте його під пластиром 3-5 днів цілодобово. Потім ще 9-11 днів наклеюйте пластир на ніч. Змінювати його слід щоразу, коли промиваєте прокол. Двічі на день промивайте пірсинг фізрозчином.
✔️ Як самостійно почистити Мікродермал?
Розчином прикраса промивається. Постарайтеся зробити так, щоб ділянка шкіри з дермалом обмивалася ним без участі рук. Потім відокремте розм'якшену скоринку та інші нашарування ватною паличкою. Після чого промийте водою.
Ціни на популярні прикраси мікродермал для пірсингу
Мікродермал титановий з якорем та накруткою квітка з блакитними фіанітами |
220.00 ₴ |
Мікродермал з накруткою 4 мм - титан, гіпоалергенний, зірка |
160.00 ₴ |
Титановий мікродермал з кристалом 3 мм у позолоченій оправі |
220.00 ₴ |
Основа мікродермал 1.6 мм (титан гіпоалергенний), Rc різьблення) |
100.00 ₴ |
Мікродермал з накруткою 4 мм - титан, гіпоалергенний , серце |
160.00 ₴ |
Мікродермал титановий з білим кристалом 5 мм |
190.00 ₴ |
Накрутка (титан, оправа, для внутрішньої різьби, кристал 3 мм, рожевий) |
150.00 ₴ |
Накрутка (титан, оправа, для внутрішньої різьби, кристал 3 мм, фуксія) |
150.00 ₴ |
Накрутка (титан, оправа, для внутрішньої різьби, кристал 3 мм, салатовий) |
150.00 ₴ |
Накрутка (титан, оправа, для внутрішньої різьби, кристал 3 мм) |
150.00 ₴ |
Накрутка в мікродермальний якір - титан, квітка, блакитні кристали |
185.00 ₴ |