0грн.

Список категорій

Накрутка

Купити накрутку практично дорівнює зміні або оновленню сережки. Як ви вже зрозуміли, накрутка на пірсинг це той самий капелюшок або прикраса, яка відповідає за весь дизайн сережки. Чим яскравіше і цікавіше накрутка, тим ексклюзивніша бодімодифікація.

Звідки пішли накрутки

Багато хто вважає, що їх появою ми завдячуємо мікродермалам. Але це не так. Можливо, така велика кількість пропозицій купити накрутку і співвідноситися з витком популярності мікродермалів, але вони були й раніше. Тільки дуже рідко продавалися окремо від штанги чи лабрету.


В принципі, як тільки, крім кілець для пірсингу, були запропоновані інші моделі, так і народилися накрутки. Саме вони є окрасою лабрета, штанги, банана і т.д. У самій конструкції цих сережок передбачено, що з однієї або двох сторін буде присутній різьблення, на яке накручується прикраса. Воно служить не тільки декоративним, але й фіксуючим сережку елементом.

Купити накрутку на пірсинг

За великим рахунком, що таке банан, штанга, лабрет? Це просто заготівля! Стрижнева частина входить у прокол і у багатьох випадках навіть не видно. Над поверхнею шкіри височить тільки капелюшок. Тому говорячи про пірсинг як прикрасу, ми маємо на увазі виключно накрутку. Все інше – особиста турбота та таємниця його власника.

накрутку на пирсинг

Купити накрутку в Україні будь-якої форми та розміру тепер легко. Головне, щоб підходив переріз різьблення. Тому на це слід звертати увагу. Хоча зараз пірсинг йде у руслі уніфікації, дозволяє заздалегідь розуміти, яка з них має підійти.

Так що часто дається специфікація до виробу, що вказує, що це накрутка на:

  • Лабрет;
  • Мікродермаль;
  • Штанга.

Багато хто з них універсальний, за винятком мікродермалів. Всі інші зазвичай підходять як для лабрету, так і для штанги, банана, барбела та всіх їх модифікацій.

Основні стилі накруток

Так уже повелося, що серед них багато кульок різної величини, кольору та дизайну. Зараз з'явилися нові моделі, в яких кульки замінено завальцованими кристалами або камінням, квіточками з інкрустацією, іншими геометричними фігурами. Зустрічаються смайлики, серця, зірочки, каміння без металевої оправи та багато іншого.

Ціни на популярні прикраси накрутки для пірсингу

Накрутка кулька - сталь, змінна частина з різьбленням 1.6 мм 30.00 ₴
Накрутка (титан , опал білий 3 мм, для внутрішнього різьблення) 220.00 ₴
Накрутка кулька 3 мм - титан, змінна частина з різьбленням 1.2 мм 45.00 ₴
Накрутка на лабрет (титан, PVD-g, кристал SW, для різьблення Rc) 180.00 ₴
Накрутка (титан , опал білий 5 мм, для внутрішнього різьблення) 230.00 ₴
Накрутка (титан, оправа, для внутрішньої різьби , кристал 5 мм) 150.00 ₴
Накрутка (титан, оправа, для внутрішньої різьби , золочення, кристал 3 мм) 185.00 ₴
Накрутка (титан, синій опал 3 мм, крапан, для різьблення Rc) 300.00 ₴
Накрутка 1.2 мм для зовнішньої різьби (сталь, кристали аквамарин) 86.00 ₴
Накрутка для мікродермалу (титан , серце, для внутрішнього різьблення 1.6 мм) 90.00 ₴
Накрутка-конус 3*1.2 мм (сталь, змінна частина) 30.00 ₴

FAQ : Накрутка

✔️ Що таке накрутка для пірсингу?
✔️ Як називаються накрутки на пірсинг?
✔️ Як зняти пірсинг накрутку?