0грн.

Список категорій

Ретейнер (невидимий пірсинг)

Кожен носій пірсингу хоча б раз у житті стикався з необхідністю приховати проколи. Ситуації бувають різні – вимоги дрес-коду, невідповідність тематичному образу, зустріч із консервативною близькою людиною. Іноді пірсинг може спричинити травми, наприклад, при заняттях фізичною активністю. Яка б не була причина, важливо розуміти, що просто дістати сережку та залишити прокол порожнім – не найкраще рішення. Набагато безпечнішим та ефективнішим буде ретейнер для пірсингу.

Ретейнер (невидимий пірсинг)

Це прикраса прозорого або бежевого кольору, практично непомітна на тілі. Здалеку таку сережку можна взагалі не побачити. Для виготовлення ретейнер використовують біопласт, біофлекс, акрил. Такі вироби коштують недорого та доступні у різних формах випуску.

Види ретейнерів для пірсингу

Ретейнер або невидимий пірсинг слід підбирати з урахуванням місця його розміщення. У продажу є сережки різних типів:

  • штанги або бари – це прямі прикраси, на краях яких розміщені декоративні накрутки, можуть використовуватись для пірсингу мови, вух, сосків, перенісся;
  • лабрети – це різновид штанги, один кінець якої увінчаний плоским диском (лабрет у такій формі часто носять приховування пірсингу носа та губи);
  • нострил – ретейнер равлика, який допоможе приховати прокол крила носа;
  • банан – вигнута штанга, яку носять у пупці, брови. вуздечках губ;
  • циркуляр (підкова) – ритейнер для септуму.

Вибираючи ритейнер пірсинг орієнтуйтеся на те, яку сережку носите зазвичай. Невидимка може повторювати її форму або бути іншою, але обов'язково – зручною.

Якість та безпека виробів

Ретейнер має бути максимально безпечним. Не варто одягати неякісне або не відповідне типу проколу прикраса-невидимку навіть на короткий час. Віддайте перевагу сережкам із пластичних гіпоалергенних матеріалів – біопласту, біофлексу чи акрилу. Вони зручні у використанні, не викликають роздратування і не вступають у реакцію з тканинами та рідинами організму.

Переваги покупки ритейнерів для пірсингу в інтернет-магазині Caflon

Якісні ритейнери для пірсингу можна купити в інтернет-магазині Caflon. У каталозі представлений широкий асортимент прикрас із безпечних сучасних матеріалів. Купити ритейнер варто всім власникам пірсингу - ситуація, коли необхідно приховати прокол. може виникнути будь-якої миті. Ми ретельно стежимо за якістю виробів, що реалізуються, пропонуємо купити їх за доступною ціною. Доставка організована по всій території України.

Ціни на популярні прикраси ритейнер (невидимий пірсинг) для пірсингу

Ретейнер з біопласту пряма чорна штанга для пірсингу 10.00 ₴
Невидимий ритейнер із біопласту з яскравою головкою 15.00 ₴
Ретейнер для пірсингу (біопласт, біофлекс, трикутник) 3 мм) 35.00 ₴
Невидимий ритейнер з біопласту квітка 35.00 ₴
Невидимий ритейнер із біопласту з круглою головкою 35.00 ₴
Ретейнер із чорного біопласту 35.00 ₴
Невидимий ритейнер із біопласту з головкою бантик 35.00 ₴
Ретейнер із біопласту пряма прозора пірсинг штанга 15.00 ₴
Ретейнер для невидимого пірсингу (біофлекс, серце 3) мм) 35.00 ₴

FAQ : Ретейнер

✔️ Як приховати пірсинг?
✔️ З чого роблять ритейнер для пірсингу?
✔️ Як користуватися ретейнером для пірсингу?