0грн.

Список категорій

Пірсинг щік: прикраси для неповторної чарівності

Інтернет магазин CAFLON пропонує купити в Україні прикраси для нового виду пірсингу: прокол щік. Він став популярним лише кілька років тому. Спочатку його можна було побачити лише на людях, які активно займаються модифікацією тіла.

Але сучасні дівчата швидко помітили унікальність візуального впливу проколу щік: він імітує ямочки, які надають зовнішності неповторної чарівності, помітно занижуючи справжній вік володарки. Тому пірсинг щік стало прийнято робити симетричним з обох боків обличчя.

Тоді при посмішці у вас з'являтимуться симпатичні ямочки. Пірсерами було зафіксовано, що деякі види проколів призводять до формування справжніх ямок на щоках, які не зникають навіть після прикраси. Подібний ефект, на жаль, досягається не завжди.

Прикраси для пірсингу щік під конкретний вид проколу

За класикою, процедура проколювання щік є наскрізним проколом тканин щік. Для нього рекомендують купувати лабрети. Ми пропонуємо обміркувати і варіант невеликої штанги, особливо тим, хто схильний до сильного набрякання шкіри внаслідок травмування.

Модифікацією класичного пірсингу щік вважається використання мікродермалів. Вони кращі в тому плані, що це поверхневий прокол шкіри. Активне середовище ротової порожнини не проникатиме в рану, що прискорить і полегшить загоєння. Побічним ефектом є висока загроза виникнення шрамів у місцях розташування мікродермалів після їх зняття.

Вимоги до прикрас для пірсингу щік

Пропонуючи купити пірсинг у нашому інтернет магазині, ми гарантуємо, що сережки відповідають усім критеріям, що виставляються до цих прикрас.

  • стерильно упаковані;
  • якісно виготовлені з гіпоалергенного матеріалу (біопласту, титану або медичної сталі);
  • відповідають розмірам, зазначеним у описі.

Лабрет для щоки повинен мати діаметр не більше 1,6 мм та відповідну довжину. Її ви зможете дізнатися до міліметра лише після повного загоєння проколу. А поки що (для першого разу) варто перестрахуватися і купити прикрасу для пірсингу щік трохи довше, щоб дати невеликий допуск на набряк тканин.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу щік

Лабрет 1.2 мм (титан, накрутка кругла, внутрішнє різьба) 150.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (сталь, PVD покриття, кристал 2.5 мм) 150.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан, білий опал 3 мм, Rc) 300.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан, ліловий опал 3 мм, Rc) 300.00 ₴
Лабрет для пірсингу (сталь 316L, зовнішнє різьблення, кулька) 55.00 ₴
Накрутка (титан, опал білий 3 мм, для внутрішнього різьблення) 220.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, внутрішнє різьблення, диск 4 мм) 175.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан гіпоалергенний, серце 4 мм) 175.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, кульки-накрутки 3 мм) 55.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, кристал SW, хамелеон, різьблення Rc) 265.00 ₴
Мікробанан - титан, зовнішнє різьблення, кульки 150.00 ₴