0грн.

Список категорій

Пірсинг щік: ефект ямочок з можливістю розтяжки

Прокол щік раніше належав виключно до пірсингу для фанатів модифікацій тіла. Так тривало до того моменту, поки дівчата не звернули уваги на якийсь «побічний» ефект – поява ямочок на щоках. Це стало відправною точкою та початком шаленої популярності. А з появою мікродермалів щоки стали найзручнішим місцем для мультипірсингу. Причому йдеться не про безсистемні проколи, а про створення унікальних композицій. Але, як і раніше, рішення про те, купити класичні сережки для проколу щік або зупиниться на мікродермалі, а може і тунелях - приймаєте тільки ви.

Прокол щоки

Для традиційного проколу, тобто наскрізного, можна вибрати будь-яку точку на щічці, яка дає змогу впровадити прикрасу. Говорячи простими словами: пробивається канал у ротову порожнину. Як правило, сережки встановлюються симетрично з двох сторін, але хтось може обійтися і однією, що залежить від поставленого завдання:

  • для ефекту ямок краще робити пірсинг обох щоках;
  • для подальшого розтягування та встановлення тунелів достатньо одного проколу.

Що стосується мікродермалів, то вони цілком здатні замінити наскрізну модифікацію і дати ефект ямочок, а також дозволяють викласти певний малюнок, доріжку або квітка.

Який пірсинг щік краще: класика чи мікродермаль

Коли йдеться про епатаж, бажання виділитися, тобто. про встановлення тунелів, це дозволяє зробити тільки класичний метод. У справі придбання ямочок не все однозначно. По-перше, є складнощі із загоєнням. Прийде терпіти незручності 3-4 місяці, а іноді й більше року. По-друге: ранка постійно піддаватиметься впливу активного середовища, тому висока загроза занесення інфекції.

Серед плюсів варто відзначити, що при майстерній роботі пірсера, через деякий час у місці проколу утворюється щільніша тканина, що в 50% випадків призводить до появи довготривалого ефекту ямочок навіть після зняття прикраси.

Розтягування щоки відноситься до екстремальних підходів, але в міру збільшення отвору рівень дискомфорту і загрози запалення знижується. Щоправда, усунути наслідки відмови від тунелів ви зможете лише хірургічним шляхом.

Мікродермали у всіх відношеннях більш щадний варіант. Якір прикраси вводиться під шкіру, але не входить у контакт зі слизовою оболонкою рота. Як «ямки» такі сережки виглядають більш природно і здатні сформувати їх довгостроковий аналог, хоча це відбувається набагато рідше, ніж при вищеописаному методі.

Що можна купити?

Коли мова йде про мікродермали, то рекомендуємо купити моделі з кристалами. Безбарвний або камінь «тілесного» кольору дозволить виглядати цілком природно. Якщо ви не любите стрази, тоді накрутки у вигляді золотих або срібних кульок цілком можуть їх замінити.

Для традиційного проколу щік підходять виключно лабрети. Їхня конфігурація у вигляді штанги, декоративного капелюшка і плоскої внутрішньої поверхні буде найбільш щадним варіантом для зубів. Якщо вам захочеться замінити їх на мікроштангу, час носіння не повинен перевищувати кілька годин, при цьому варто відмовитися від прийому їжі.

Довжина штанги лабрету зазвичай варіюється в межах 18-24 мм, що залежить від товщини щоки та будови обличчя. При першому проколі рекомендується давати допуск у кілька міліметрів, тому що можливий набряк, а отже сережка почне тиснути.

Серед матеріалів виготовлення сережок найбільш оптимальним вважається біопласт та титан. Вони не вступають у реакцію з мікрофлорою рота, тому загоєння пришвидшується і не має особливих проблем.

Ціна на прикраси для пірсингу щік «ямочки», «мікродермал» у нашому інтернет магазині невисока, тому ви зможете їх міняти «під настрій», відповідно до образу або вбрання.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу щік: ефект ямочок з можливістю розтяжки

Лабрет для пірсингу (титан, PVD, конусоподібна накрутка) 150.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан гіпоалергенний, серце 4 мм) 175.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, кристал SW, рожевий, різьблення Rc) 265.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, внутрішнє різьблення, кристал аквамарин) 265.00 ₴
Лабрет для пірсингу (титан, ліловий) опал, внутрішнє різьблення) 310.00 ₴
Лабрет для пірсингу (титан, кристал SW, бірюза, різьблення Rc) 265.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан, салатовий опал в оправі, Rc) 300.00 ₴
Лабрет для пірсингу (сталь 316L, PVD мультицвіт, накрутка-конус) 55.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, кристал SW, хамелеон, різьблення Rc) 265.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, кристал SW, білий 4 мм, різьблення Rc) 270.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан, опал у крапані, Rc різьблення) 370.00 ₴