0грн.

Список категорій

Пірсинг скул і антібровь

Прикраса обличчя та надання йому незвичайності, оригінальності дедалі більше знаходить своїх прихильників. Люди вже не обмежуються губами чи носом, а звернули увагу на найбільші за площею лицьові частини – щічки. До різновиду пірсингу щік відноситься також прокол вилиці та антибров. Ці види модифікації часто плутають. Хоч вони і справді схожі, але все ж таки мають ряд відмінностей.

Прокол антибров

Anti-eyebrow вважається одним із складних та небезпечних типів пірсингу обличчя. Прокол робиться навіть не у верхній частині щоки, як можна прочитати в деяких інтернет - джерелах, а поверх вилиці. За класикою, це проколювання тканини під оком, тобто нижньої повіки в місці його переходу в вилицю. Прикраса розміщується строго під тою точкою, де зазвичай робиться вертикальний пірсинг брови. До того ж обов'язково канал ведеться під нахилом, щоб зовнішня накрутка була вищою і ближче до волосся. Нерідко можна зустріти симетричні «антиброви» під обома очима. Сама процедура відноситься до площинних, оскільки створення стандартного наскрізного «пробою» тут неможливе.

Прикраси для антибрів

Традиційно використовуються:

  • штанги (мікро);
  • мікро банани;
  • бари (штанги для площинного пірсингу т.зв. П-подібної форми).

Вибір сережок залежить від будови вилиць і століття, товщини шкіри та особистих уподобань. Якщо дотримуватися стандартів, це штанга з двома кульками будь-якого кольору. Останнім часом популярності набули накрутки з кристалів. Альтернативою Surface Piercing для антибров служать мікродермали.

Пірсинг щоки та вилиці

Сюди відносяться всі види проколів, розташовані у верхній частині щік та по всій поверхні вилиць. Це може бути одиничний чи мультипірсинг. Особливих обмежень щодо локалізації, форми або направлення у нього немає. Але він також стає площинним способом.

Купити прикраси для пірсингу вилиць

Провідну роль підборі сережок грає місце розташування. Якщо сарфейс бар підходить в 99% випадків, то вибір прямої або вигнутої штанги (банана) залежить від багатьох причин, включаючи товщину тканин, вираженість вилиць кісток і т.д. Іноді асортименти прикрас можна розширити навіть кільцями або підковами.

Останнім часом неймовірну популярність у пірсингу щік і вилиць завоювали мікродермали. Велика кількість знімних накруток вирішила проблему одноманітності дизайну, а зручність фіксації та ефект «виростання з-під шкіри» дають приголомшливі за красою та елегантністю результати. Особливо це стосується дівчат, чия шкіра набагато ніжніша і тонша, тому часто штир штанги візуально помітний під шкірним покривом.

Будь-яке з прикрас пірсинг ви зможете купити в нашому інтернет магазині «Кафлон».

Що віддати перевагу: антибров або cheekbone piercing?

Anti-eyebrow, по суті, є окремим випадком пірсингу щік. Так як саме цей вид модифікації обличчя йде не всім, то не варто на ньому зациклюватися. Можливо, якщо ви розташуєте сережку трохи нижче/вище або правіше/лівіше, то отримаєте карколомний результат. Адже у пірсингу головне – бажаний зовнішній вигляд, а не чітке дотримання критеріїв певного проколу.

Крім того, ви зможете купити прикраси для щік або скул вподобаної конфігурації та декору. Так що вільна інтерпретація cheek piercing – явно виграшний варіант.

Що стосується ціни, всі сережки в каталозі нашого онлайн магазину виставлені за доступною, а часто і мінімальною вартістю. Тож з нами будь-який пірсинг – це недорого!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу скул і антібровь

Мікробанан 1.2 мм (титан, накрутка-піка, різьблення зовнішнє) 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, кульки-накрутки 3 мм) 55.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, PVD чорніння, кульки 3 мм) 55.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, PVD мультицвіт, кульки 3 мм) 55.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, PVD золочення, кульки 3 мм) 55.00 ₴
Мікробанан - титан, зовнішнє різьблення, кульки 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD чорніння, кульки 3 мм) 150.00 ₴
Мікробанан - сталь, PVD покриття, зовнішнє різьблення, кулька, конус 80.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм - титан, кульки з білими кристалами 220.00 ₴
Мікробанан - конус, 1.2 мм, сталь, PVD чорніння 55.00 ₴
Мікробанан - конус, 1.2 мм, сталь, покриття PVD, чорніння 80.00 ₴