0грн.

Список категорій

Горизонтальний пірсинг брови

Раніше епатажний, бунтарський прокол брови вже давно перейшов у розряд елегантних та перевірених модифікацій обличчя. Особливо це стосується його горизонтального пірсингу брів. Він вважається «скромнішим», менш помітним, легше маскується. Звичайно, провідну роль відіграє форма та розмір прикраси, купити яку ви вирішили.

Прокол брови горизонтальний: особливості

По суті, це один із видів площинного пірсингу. Скажімо так, проколюються тканини, що лежать на одній площині, на відміну від вертикального варіанта. Сережки встановлюються, як правило, ближче до зовнішнього краю надбрівної дуги прямо над волосками, під ними або взагалі серед них. Допускається невеликий нахил убік, щоб повторити лінію брів. Варто уточнити, що для горизонтального проколу зона «дислокації» помітно ширша, ніж для вертикального. Якщо дозволяє товщина шкіри, то буває, що його розміщують по центру або ближче до внутрішнього краю, навіть у безпосередній близькості від перенісся. Крім того, цей прокол вважається максимально безпечним та безболісним, якщо зроблений досвідченим майстром. Гоїться по-різному: від 1 до 6 місяців, хоча частіше швидше, ніж довше. Схильність до міграції у нього нижча, ніж у «вертикалки», але вона також наголошується. Тим не менш, горизонтальний пірсинг брови довговічніший, ніж вертикальний.

Які сережки купити для горизонтального проколу брови

Найоптимальнішим варіантом є сурфейс-бар (П образна штанга для площинного пірсингу). Візуально це мікроштанга з кінцями, вигнутими під 90 градусів. До них додаються знімні накрутки плоскої форми. Якщо дозволяє будова надбрівної дуги і «пробитого» каналу, то в проколі, що загоїлося, можна носити пряму або вигнуту штангу, тобто. мікробанан. Це ж стосується кільців або підков. Хоча найкраще зупиниться на барах, лише міняти накрутки. Аналогом, альтернативою та найкращим підходом до мультипірсингу стане використання мікродермалів. Вони не просто замінюють горизонтальний пірсинг брів, а й дозволяють створювати неймовірні за красою композиції.

Матеріали для прикрас

Однозначним лідером та найбільш рекомендованим матеріалом для першого проколу є титан. Це стосується як «бару», так і мікродермалів, особливо до їх якорів. В ідеалі, перша сережка має бути титановою цілком, тобто навіть у капелюшках титан. Це убереже вас від алергічних реакцій, убезпечить від «вростання» та прискорить загоєння. Другою за ефективністю йде медична сталь. Вона схожа за властивостями на титан, тільки має велику питому вагу. Біопласт підходить навіть у тих випадках, коли людина негативно реагує на будь-які метали чи сплави. Це полімерний матеріал, винайдений для медичних потреб, тому він нейтральний по відношенню до людського організму, що сприяє найшвидшому загоєнню.

Розмір має значення

Зважаючи на схильність до міграції будь-якого пірсингу брови, купити прикрасу коштує діаметром 1,6 мм. Для «тонкошкірих» людей можливе використання сережок з калібром 1,2 мм, але тут ще вища загроза відторгнення. Що стосується величини декоративної частини, то обмеження пов'язані з комфортом та доречністю. Єдине, що всі проколи брови фактично не піддаються розтягуванню, при його спробах виявляються всілякі побічні реакції, тож про тунелі доведеться забути. Решта прикрас – справа смаку. Ціна на сережки для горизонтального пірсингу брови невисока, вона залежить від матеріалу виготовлення, складності та ексклюзивності дизайну, але в нашому інтернет магазині вартість залишається доступною на виріб будь-якого рівня.

Ціни на популярні прикраси для горизонтального пірсингу брови

Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD-rg, накрутка-піка, кулька) 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD чорніння, кулька+кулька-кристал) 170.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD золочення, кулька+кулька-кристал) 170.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, накрутка-піка, різьблення зовнішня) 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L PVD, Rc різьблення, ромб SW крапан) 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, накрутки, кристал SW, хамелеон) 310.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, накрутки, кристал SW, фуксія) 310.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, накрутки, кристал SW, танзаніт) 310.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, накрутки, кристал SW, синій) 310.00 ₴
Мікробанан - сталь, PVD покриття, зовнішнє різьблення, кулька, конус 80.00 ₴
Мікробанан - конус, 1.2 мм, сталь, мультиколір 55.00 ₴