0грн.

Список категорій

Пірсинг брови вертикальний, діагональний

Вертикальний або діагональний прокол брови вважається небезпечнішим у порівнянні з горизонтальним, але й найпопулярнішим видом. Прикраси для даних типів пірсингу можна купити фактично однакові, тому будемо їх розглядати в комплексі. Але перед цим виділимо риси кожної модифікації.

Пірсинг брови вертикальний

Традиційно сережка розташовується на зовнішньому кутку «бровки», хоча може бути трохи зміщена до середини. Подвійний прокол шкіри робиться строго вертикально, звідси назва.

Процедура не входить до особливо небезпечних і «кривавих», оскільки пробиваються виключно м'які тканини. Гоїться досить швидко, не довше 1 місяця. У цьому плюс даного прикраси обличчя і він мінус.

Прокол схильний до миттєвого заростання, тому в перші півроку взагалі не рекомендується знімати сережку. Замінити її можна вже через 4 тижні, а ось повна відмова протягом кількох днів може призвести до подальших складнощів з надяганням.

Ще одна особливість вертикального пірсингу брови: недовговічність та здатність до міграції прикраси. Це зона з активною мімікою, тому відстань між точками проколу постійно скорочуватиметься. Можливий варіант випадання сережки. Коли ви помітите цю загрозу, краще її вийняти, дати зарости «діркам» і зробити новий пірсинг.

Також варто з обережністю підходити до проколювання, якщо область брів плоска, без м'яса. Тоді пірсинг загрожує тиском і роздратуванням кісток черепа.

Діагональний прокол брів

Від попередньої маніпуляції він відрізняється лише тим, що голка йде не вертикально, а по діагоналі. Серед особливостей необхідно відзначити, що він трохи повільніше мігрує, менш схильний до чіпляння волоссям або головним убором.

Яку брову «пробивати»?

Жодних етичних, моральних чи сакральних обмежень у виборі лівої чи правої брови для носіння прикрас не існує. Вибір здійснюється на основі особистих переваг, будови особи та суб'єктивного рішення «мені так більше йде». Є лише невеликий нюанс: якщо місце дислокації сережки на кінчику надбрівної дуги, то можливе його невелике опускання.

Сережки у брову

Що стосується прикрас для вертикального пірсингу брів, то еталонним визнано мікробанана. Також підходить:

  • вигнута мікроштанга;
  • підкова;
  • кільце.

Для першого проколу використовується банан. Всі інші види прикрас розраховані на пірсинг або використовуються за анатомічними показаннями.

Яку сережку купити, якщо прокол вертикальний? Лідером є штанги (банани) зі знімними накрутками. Тоді можна міняти самі капелюшки, не виймаючи штир. Дизайн вибирається з переваг, але жіночими вважаються сережки з безбарвними або кольоровими кристалами, золотими кульками. Більш мужньо виглядають вироби з декором конусоподібної, шиповидної форми чорного або темного кольору, зі сталевим металевим відливом. Це стосується класичних кульок.

Пірсинг кільця в цьому виді бодімодифікації використовуються набагато рідше, тому що через свою конфігурацію сильно виступають, що створює загрозу травмування проколу. Тож підкова буде найкращим вибором для любителів округлих форм.

Придбати прикрасу для пірсингу брови вертикального будь-якого виду та типу і ви зможете у нашому інтернет магазині за мінімальною ціною. Ми пропонуємо сережки із найкращих матеріалів: титан, біопласт, медичне золото (сталь).

Ціни на популярні прикраси для вертикального, діагонального пірсингу брови

Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD-rg, накрутка-піка, кулька) 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD чорніння, кулька+кулька-кристал) 170.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD золочення, кулька+кулька-кристал) 170.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм - титан, покриття (червоне золото)> 150.00 ₴
Кільце-клікер 1.0 мм (титан, PVD чорніння, замок-клік) 170.00 ₴
Кільце для пірсингу 8 мм (мідь родована, циркони по колу) 160.00 ₴
Кільце 0.8 мм на клямці - титан, ультратонке 180.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD, накрутка-піка, різьблення зовнішня) 150.00 ₴
Кільце для пірсингу базове (сталь 316L, розгин) 55.00 ₴
Кільце для пірсингу базове (сталь 316L, PVD чорніння, розгин) 55.00 ₴
Кільце для пірсингу базове (сталь 316L, PVD золочення, розгин) 55.00 ₴