0грн.

Список категорій

Монро / Прикраси для пірсингу губи

Це найпоширеніший і стильний пірсинг губи, що надає обличчю шарму та чарівності. Свою назву він отримав завдяки Мерлін Монро, яка мала родимку над губою, що було одним з атрибутів її нескінченної сексуальності. Така ж родимка є і у знаменитої піп зірки Мадонни, тому найменування пірсингу часто асоціюється і з нею.

Прокол губи Мадонна / Монро

Поколюється шкіра над верхньою губою з лівого боку рота в межах 1 см від слизової оболонки. Місце розташування вибирається за узгодженням з майстром так, щоб надати особі більшої спокусливості.

Прикраси (сережки) для пірсингу Монро – лише лабрети певного дизайну:

  • оформлені невеликим кристалом;
  • кулькою.

Головне завдання лабретів для цього пірсингу губи полягає в тому, щоб справляти враження «родимки». Тому дуже часто використовуються в декорі темне каміння, коричневого або чорного кольору. Тут це виглядає ненав'язливо та природно. До переваг проколу губи Мадонна належить його елегантність, допустимість носіння в умовах дрес-коду (з деякими обмеженнями). Навіть бізнес леді не відмовляють собі в такій прикрасі, оскільки вона додає жіночності і аж ніяк не пов'язана із символами бунтарства чи руху неформалів.

Що стосується чоловіків, то для них цей пірсинг губи вважається провокаційним і найчастіше його можна побачити у представників субкультур і фанатів певних музичних течій.

Купити сережки для пірсингу губи Монро/Мадонна, тобто. лабрет на будь-який смак ви зможете у нашому інтернет магазині. Сотні моделей чекають на вас у цьому розділі каталогу. Ми пропонуємо вироби з найоптимальніших для проколу Монро матеріалів: біопласту (не псує зубну емаль), титану та медичної сталі (надійні, гіпоалергенні, невибагливі). Кожен лабрет в губу має оригінальний дизайн, прикрашений якісним кристалом або кулькою, що не темніє, а також продається за доступною для українців ціною.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу губи Монро, Мадонна

Лабрет 1.2 мм - сталь, білий фіаніт 2.5 мм у крапані 150.00 ₴
Лабрет для пірсинг губи (титан, циркон 3 мм, крапан) 280.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан, ліловий опал 3 мм, Rc) 300.00 ₴
Лабрет для пірсингу (сталь 316L, зовнішнє різьблення, кулька) 55.00 ₴
Лабрет (титан гіпоалергенний, кулька, кристал білий) 195.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (сталь 316L, різьблення Rc, серце , циркон 3 мм) 150.00 ₴
Лабрет для пірсингу (сталь 316L, PVD, внутрішнє різьблення, циркон квадрат 3 мм) 150.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, крапан, кристал, без різьблення) 320.00 ₴
Лабрет для пірсингу (сталь 316L, внутрішнє різьблення, циркон, зірка 3 мм) 150.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан , блакитний опал 3 мм, Rc) 300.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, кристал SW, хамелеон, різьблення Rc) 265.00 ₴