0грн.

Список категорій

Пірсинг носа: купити сережки для всіх проколів

Пірсинг носа: види, вибір сережок, актуальні тренди

Прокол носа – один із найпопулярніших видів пірсингу. Шанувальники такої прикраси рідко обмежуються лише однією сережкою та одним проколом, адже ніс – відмінна частина тіла для дизайнерських експериментів та викликів. Розмістити сережку можна практично у будь-якій частині площини носа. Будьте уважні – для кожної із зон передбачені свої прикраси.

Украшения для пирсинга носа

Як можна проколоти ніс: види проколів

Найпоширеніший вид пірсингу носа – прокол у крилі. Він може бути розміщений вище або нижче, лише з одного сторони або з обох - у цьому випадку ви можете вибрати однакові сережки або носити асиметричні прикраси.

Крім класичного проколу крила носа виділяють й інші варіанти пірсингу цієї частини тіла:

 • Остін Бар – симетричні проколи, розташовані поблизу кінчика носа, через які протягнута штанга;
 • Брідж – передбачає наскрізний прокол перенісся з подальшим розміщенням у ньому штанги;
 • Прокол м'яких тканин кінчика носа “Ріно” та його комбінація з модним Септрилом;
 • Септум – прокол нижньої перегородки носа.

На відміну від прикрас для вух сережки для носа, складно назвати універсальними. причина проста – проколи різних зон цієї частини обличчя відрізняються формою, розміром та вимагають використання спеціальних прикрас. Сережка, яка підійде для крила, точно не може бути встановлена в переніссі. Якщо ви хочете купити пірсинг для носа, будьте уважні при виборі прикрас.

Як вибрати пірсинг для носа: види сережок

Пірсинг для носа можна купити в наступних варіантах виконання:

 • Нострил – такі сережки встановлюють у крила носа. Вони відрізняються спеціальною формою, що забезпечує комфорт власника та запобігає травмуванню внутрішніх частин носа.
 • Лабрет – сережки, які можуть бути доповнені декоративними накрутками. Підходять для носіння в крилах носа, на кінчику, що часто використовуються при проколі Септрил.
 • Штанги – одна з небагатьох універсальних прикрас, представлена в широкій різноманітності розмірів. Вироби відрізняються довжиною і діаметром, за якими можна підібрати сережку для носа для проколів Ріно, Брідж, Остін Бар.
 • Кільця – такі сережки для пірсингу носа розміщують у крилі або при проколі Септум.
 • Клікер – сережка в ніс із спеціальною застібкою, придумана спеціально для Септуму.

Якщо у вас ще немає проколу носа і ви тільки підбираєте, де його зробити, вивчіть особливості пірсингу різних частин. Універсальне рішення – пірсинг крила. Він підходить практично всім, для нього можна підібрати сережку будь-якого дизайну та розміру. А ось Септум точно не можна назвати універсальним варіантом, адже те, як він виглядатиме, багато в чому залежить від фізіологічних особливостей носа та форми обличчя. Якщо наважуєтесь на Септум – ознайомтеся з такими його специфічними особливостями:

 • Такий прокол підходить власникам носа правильної форми з невеликим кінчиком. Добре він виглядатиме також на курносих носиках, а ось за наявності великого "м'ясистого" кінчика носа робити Септум не варто.
 • Відмовтеся від Септуму на користь іншого проколу якщо ніс нависає над верхньою губою, має явну кривизну, виражену горбинку.

Аналогічними рекомендаціями скористайтеся при виборі Септрилу.

Кому підійде Остін Бар? Цей прокол може підійти всім, але тільки при правильному доборі сережок у ніс. За допомогою дизайну накруток можна візуально збільшити або звузити носик, зменшити його. Сережки для Остін Бар представлені у продажу як вишуканими та витонченими, так і брутальними масивними прикрасами.

Прокол Брідж відразу ж привертає увагу оточуючих у міжбрівній зоні обличчя. Сережки на переніссі – явний виклик суспільству. Такий пірсинг ідеально підходить власникам гарних виразних очей та брів правильної форми.

Рино або Носоріг – найоригінальніший і провокаційний варіант пірсингу носа. Його важко назвати окрасою обличчя. Але пильну увагу до вас він точно приверне. Це вибір епатажних осіб, які не бояться виражати свою індивідуальність.

Що потрібно знати при виборі сережок для носа

Найчастіше сережки для пірсингу носа мають невеликі розміри та непомітний лаконічний дизайн. Яскраві масивні прикраси, що привертають увагу, обирають представники певних течій і субкультур. Вибір дизайну та стилю сережок – суто індивідуальна справа. А ось до підбору виробів за матеріалом слід поставитися уважно та врахувати особливості різних металів. Не забувайте про те, що сережка для пірсингу носа безпосередньо контактує з проколом, який ще не зажив, тому метал не повинен бути алергенним і схильним до окислення під дією фізіологічних рідин. Не надягайте сережки із золота та срібла відразу після процедури пірсингу. Наприклад, срібло швидко окислюється при взаємодії із кров'ю. Якщо ви шукаєте безпечні та красиві прикраси, виберіть вироби з: хірургічної сталі;

 • титану;
 • біопласту.

Крім матеріалу при виборі сережок для пірсингу носа враховуйте форму і розмір цієї частини вашої особи, звичний стиль одягу, зачіски. Не забувайте про дрес-код, якщо він є у вашому робочому житті. Великі помітні сережки в носа далеко не завжди вітаються керівництвом компаній.

Як підготуватися до проколу носа

Вирішилися на пірсинг носа? Тоді дотримуйтесь простих рекомендацій, які допоможуть перенести процедуру максимально комфортно:

 • купіть безпечну сережку з медичної сталі, біопласту або титану на сайті Caflon;
 • віддайте перевагу тій прикрасі, яка розроблена спеціально для обраного вами проколу;
 • вивчіть відгуки на роботу салонів та пірсинг майстрів та відвідайте ту студію, якій можна довіряти – не варто економити, від якості проколу залежить ваше здоров'я;
 • після проколу суворо виконуйте рекомендації майстра з догляду за пірсингом.

У каталозі інтернет-магазину Caflon ви знайдете великий вибір сережок для пірсингу крила, кінчика носа, перенісся. У каталозі розміщені вироби із безпечних матеріалів, кожний з яких доповнений описом із зазначенням характеристик та ціни. Якщо при виборі виникли складнощі, зв'яжіться з нами для отримання професійної консультації та допомоги у підборі прикрас. Замовити сережки можна онлайн – доставка здійснюється по всій території України.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу носа

Кільце розтискне з сегментом білий опал (титан, крапля)
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD-rg, накрутка-піка, кулька) 150.00 ₴
Кільце-клікер для пірсингу (титан, PVD-rg, циркони на площині) 520.00 ₴
Нострила в ніс мініатюрна (титан гіпоалергенний, кулька-стопер) 130.00 ₴
Кільце-клікер для пірсингу бджола з кристальними крилами (титан) 490.00 ₴
Кільце-клікер (опал фіолетовий, суцільний, титан полірований) 550.00 ₴
Кільце-клікер (опал блакитний, суцільний, титан полірований) 550.00 ₴
Кільце-клікер для пірсингу овал (титан, опал, замок-клік) 390.00 ₴
Нострил равлик 0.8 мм (титан, трилистник, циркони) 250.00 ₴
Нострил равлик 0.8 мм (титан, PVD, трилистник, циркони) 250.00 ₴
Кільце-клікер (опал білий, суцільний, титан полірований) 250.00 ₴

FAQ : Пірсинг носа

✔️ Як називається сережки в носі?
✔️ Що означає сережка у носі у дівчат?
✔️ Чи можна сережку в носі?
✔️ Як вмиватися з пірсингом у носі?
✔️ Що треба знати перед проколом крила носа?