0грн.

Список категорій

Пірсинг крила носа (пірсинг ніздрі)

Вигляд проколу, який спокійно сприймається нарівні із сережками у мочках – це Nostril piercing (пірсинг крила носа). Така прикраса на обличчі стала настільки популярною, що використовується кожною другою дівчиною в Європі та Америці. Серед чоловіків ця статистика гірша, але й вони не залишилися байдужими до такої поширеної модифікації носа. Виділяють класичний Nostril та High Nostril.

Пірсинг крила носа «класик»

Це, можна сказати, базовий прокол, який використовують у 90-95% випадків. Одна чи кілька дірочок локалізується вздовж «крила носа», «кривий» у підставі ніздрі чи знизу «ямочки» збоку (носи в усіх різні).

Максимальна популярність обумовлена простотою та фактично безболісністю процедури, доступністю та невисокою вартістю маніпуляції. Голка йде через м'які тканини, тож труднощів не викликає. Гоїться ніс досить швидко і, як правило, без проблем.

Високий пірсинг ніздрі

Проводиться на максимально можливій висоті, ближче до носової перемички (кісткове з'єднання носа з черепом). Місце вибираєте самостійно, але так, щоб у майстра була можливість зробити прокол. Голка також проходить тільки через шкіру, не зачіпаючи хрящів. Цей пірсинг складніший у догляді, тому менш затребуваний. Зазвичай його роблять через особливості будови носа або візуальної корекції його форми.

Купити сережку в ніс для пірсингу крила носа / ніздрі

Для нього створені спеціальні прикраси – нострили (равлики). Їхня форма ідеально пристосована для ніздрів, тому для першого проколу купуйте саме їх.

Для пірсингу, що зажив, підходить:

  • лабрет;
  • гвоздик;
  • будь-які види кілець з відповідним діаметром (не застосовуються для High Nostril);
  • wrapper (нострили враппери) – новинка сезону, гібрид класичного «равлика» з кільцем. Дужка цього сережки в ніс може мати ідентичний з нострил вигляд, бути прямий (згинає сам), вигнутою в будь-який бік. Декоративна частина подовжена і округлена, щоб справляти враження кільця в ніздрі. Така форма є ще способом додаткової фіксації та страховкою від випадання прикраси. Як і для кілець, тут важливим є діаметр виробу, щоб воно охоплювало крило і щільно до нього прилягало. Ще одна перевага – універсальність, моделі не поділяються на право чи лівосторонні.

Неймовірної краси сережки для носа пірсингу пропонує купити наш інтернет бутік. У каталозі є нострили мінімального розміру, майже непомітні при носінні, або яскраві вироби з блискучими кристалами, тематичним композиційним декором. Пропонуються прикраси в ніс золотого, срібного та іншого кольору. Вибір нашого каталогу практично необмежений, ціна доступна. Всі моделі мають високу якість виконання, створені з титану, медичної сталі, біопласту. Телефонуйте! Пишіть! Замовляйте! Ми завжди на зв'язку!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу крила носа (пірсінгу ніздрі)

Нострила в ніс зігнута (сталь 316L, білий кристал в оправі) 55.00 ₴
Кільце обманка сталева для пірсингу без проколу 85.00 ₴
Кільце для пірсингу 8 мм (мідь родована, циркони по колу) 160.00 ₴
Кільце клікер сталеве 0.8 мм ультратонке, що розкривається 165.00 ₴
Кільце для пірсингу базове (сталь 316L, розгин) 55.00 ₴
Сережка в ніс сталеві з одноразовою системою проколу 165.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, PVD червоніння, клямка-клік) 150.00 ₴
Ностріл 0.8 мм - титан, равлик з покриттям, білий кристал 185.00 ₴
Кільце півкільце в ніс сталевий гвоздик 55.00 ₴
Кільце-нострилу для пірсингу носа (титан гіпоалергенний) 130.00 ₴
Кільце в ніс d-ring для пірсингу (титан, пряма штанга, стоппер) 140.00 ₴