0грн.

Список категорій

Септрил

Пірсинг Septril поділяють на звичайний та зворотний (високий). У кожному виді задіюється розширений прокол перегородки носа (септуму). Звертаємо вашу увагу, що якщо його немає, то і цей пірсинг неможливий з технічних причин.

Незважаючи на складність підготовки, цей вид модифікації носа менш помітний, ніж Брідж або Остін Бар та багато інших, тому не викликає неоднозначних реакцій начальства чи викладачів.

Класичний септрил

Якщо описати прокол Septril двома словами, то голка проходить через готовий тунель в септумі практично вертикально вниз, по центру перегородки, ближче до кінчика.

Тобто спочатку робиться септум, потім канал розтягується, лише потім можлива установка сережки для септрил.

Прикраси вставляють різні, переважно лабрети. Якщо дозволяє ширина нориці у перегородці носа, то вдається використовувати звичайні сережки гвоздики.

Завдання модифікації в тому, щоб у нижній частині носа зовні було видно лише декоративне накрутка.

Перевернутий / зворотний Septril

Так називають одну із модифікацій пірсингу Ріно. Проколюється як низ перегородки, і кінчик носа. Усі маніпуляції проходять через розтягнутий канал септуму.

Оскільки прокол виходить подвійний, то використовується вигнутий барбел, мікро банан, щоб вийшов Ріно (Носоріг). Два окремі сережки (лабрети) здатні перетворити «носорога» на цілком симпатичне поєднання септрил з пірсингом кінчика носа.

Купити прикраси для Septril

Як ми вже казали, лідирує лабрет. Вкрай творчі люди примудряються в перевернутий тип вставляти навіть кільця, що робить зовнішній вигляд виключно епатажним та радикальним, але деяким дивно йде, якщо правильно підібрано прикрасу!

Для прихованого носіння рекомендуємо купити сережки із системою пуш-фіт (прес-фіт), тобто. без різьблення. Там зустрічається багато моделей накруток із біопласту світлих, пастельних тонів, що дозволяє якісно замаскувати прокол, при цьому не знімаючи сережки.

Ці та інші вироби для пірсингу носа пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо найширший модельний ряд, бездоганну якість та гіпоалергенність матеріалів. Ціна сережок максимально низька. Дивіться, у нас реально недорого!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу носа септрил

Нострила в ніс пряма (титан гіпоалергенний, кулька) 70.00 ₴
Нострилу 0.8 мм (титан гіпоалергенний, кристал 2 мм) 170.00 ₴
Нострила пряма в ніс гвоздик сталевий PVD з прикрасою кулька 40.00 ₴
Ретейнер для невидимого пірсингу (біофлекс, серце 3 мм) 35.00 ₴
Нострила в ніс 0.8 мм (сталь 316L, PVD, кристал хамелеон) 50.00 ₴
Нострила пряма в ніс - сталь, кулька 40.00 ₴
Нострила в ніс 0.8 мм (сталь 316L, циркон 2 мм, крапан) 65.00 ₴
Нострила в ніс 0.8 мм - сталь 316L, кристал в оправі 2 мм 50.00 ₴
Нострила в ніс 0.8 мм - сталь 316L, PVD золочення, кристал в оправі 2 мм 50.00 ₴
Нострила в ніс пряма 0.8 мм (сталь 316L, циркон зірка 3 мм) 65.00 ₴
Нострила пряма 0.8 мм (сталь 316L, кристал міні 2 мм, хамелеон) 50.00 ₴