0грн.

Список категорій

Септум прикраси в Україні.

Прокол центральної перегородки носа (септуму) є досить поширеним видом пірсингу. Оскільки ідея носіння такого прикраси полягає в тому, щоб сережка була видна, то найкращими є сережки у вигляді кільця чи півмісяця. Тривіальна штанга, яка не має будь-якої підвіски, менш актуальна, оскільки мета цього пірсингу не буде досягнуто. Це ви можете побачити на будь-яких фотосептуму.

Купити септум в Україні в інтернет-магазині «Кафлон»

У нашому магазині, який працює по всій Україні, ви можете купити стильні та ексклюзивні варіанти пірсингу в ніс. Пропоновані нами септуми відповідають усім вимогам, що виставляються до такого типу сережок:

  • мають оптимальний розмір та форму;
  • зроблені з медичної сталі, що дозволяє проводити стерилізацію будь-якої жорсткості;
  • гіпоалергенні та безпечні для здоров'я людини;
  • мають елегантний і нетривіальний дизайн;
  • можуть бути прикрашені камінням та кристалами, що надають особливий шик;
  • є як чоловічі, так і жіночі моделі.

Кожен септум має якісне фото, тому можна заздалегідь уявити, як він виглядатиме одягненим у ніс.

Купити септум обманку, можливо, найкращий варіант

Купити септум обманку, можливо, найкращий варіант

З огляду на те, що Київ, як і вся Україна, відноситься до Європи, а не до Сходу чи Азії, то ніхто не в змозі гарантувати, що мода на носіння септуму триватиме довго. Тому пропонуємо купити обманку. Така сережка для носа виглядатиме як справжній пірсинг, при цьому прокол хряща не знадобиться.

Слід зазначити, що септум обманка часто більш розкішний і багато декорований, ніж стандартний. Це пояснюється тим, що сережка є своєрідною кліпсою, тому може бути важчою і масивнішою за звичайну, оскільки відсутня загроза надриву тканин, особливо, якщо прокол недостатньо зажив.

Наважтеся купити хоча б септум обманку, якщо боїтеся робити пірсинг

Зважіться купити хоча б септум обманку, якщо боїтеся робити пірсинг

Пірсинг носа такого типу відтягує на себе левову частку уваги. Цим активно користуються люди, які славляться еталоном краси, але насправді такими не є. Адже ексклюзивна сережка в цьому місці відразу притягує погляд до ідеально окреслених губ або тонко вирізаних ніздрям не менш акуратного носа.

Відповідно, вже ніхто не помічає деяких шорсткостей у зовнішності, якщо вони розташовані поза зоною носіння септуму.

Отже якщо ви хочете привернути увагу до області губ і носа, відволікаючи його від менш виграшних рис обличчя, то скористайтеся такою маленькою хитрістю, навіть якщо замість пірсингу буде септум обману.

Пірсинг Septum, несподівано увірвавшись у модні тренди, продовжує входити до числа хітів модифікації носа. Його здатність фокусувати увагу на губах, а не на носовій перегородці, як вважають деякі, виявилася потрібною. затребуваною опцією. Крім того, Септум - це просто прикольно! «Пізнавальний знак» заміжніх жінок у давній Індії став улюбленим пірсингом європейських та американських чоловіків.

Прокол септуму (перегородки) носа

Прокол септуму (перегородки) носа

Клієнти салонів діляться на тих, кому пощастило та кому не дуже. Перша категорія має достатню кількість тканини під перегородкою, в яку і вдягається сережка. Тим же, у кого там лише тонка шкірка, доводиться пробивати хрящ. Як ви вже зрозуміли, Septum - це прокол між ніздрями або перегородки або складки під нею. Голка проходить горизонтально і не стосується інших ділянок носа.

Сережки для Septum

Прикрас, завдяки популярності, вигадана безліч. Насамперед, це клікери, винайдені під даний пірсинг. Виділяються вони прямим штирем, який проникає в дірку та фіксується з характерним клацанням.

У топ входять усі види кілець:

  • сегментні;
  • з кулькою (Ball Closure Ring, BCRs);
  • підковоподібні сережки;
  • септумні кільця.

Заради креативу можна купити штангу для септуму. З метою прихованого носіння підходить мікро штанга, а для епатажу – звичайний барбел.

Останнім часом цей прокол почали розтягувати, щоб надати незвичайного вигляду або зробити септрил. Тому актуальності набули різноманітні харди, циркуляри, спіралі. Чудово виглядає у септумі розтяжка – кіготь, виступаючи чудовою прикрасою та способом розтягнути прокол.

За фактом, підходить будь-яка пірсинг сережка в Septum, яка виглядає з ніздрів над верхньою губою.

Купити прикраси для септуму легко і просто в нашому онлайн магазині. Ми пропонуємо моделі з титану та мед. стали всіляких форм, розмірів, кольорів та дизайну. Є ажурні, невагомі вироби, сережки з розсипами кристалів та суворі, однозначні харди для серйозних пірсерів. Поєднує такі різні товари чудову якість, невисока ціна та безпека для здоров'я людини.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу носа септум

Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, клямка-клік) 150.00 ₴
Підкова-циркуляр (сталь 316L, кульки накрутки) 55.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (сталь 316L, клямка-клік) 130.00 ₴
Циркуляр для пірсингу підкова титанова 150.00 ₴
Циркуляр септум (підкова, титан, зовнішнє різьблення, конуси 3 мм) 150.00 ₴
Підкова 1.2 мм - сталь 316L, конусні накрутки 3 мм 55.00 ₴
Підкова 1.2 мм - сталь 316L, PVD чорніння, конусні накрутки 3 мм 55.00 ₴
Підкова-циркуляр (титан, внутрішнє різьблення, кульки) 150.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, PVD чорніння, клямка-клік) 150.00 ₴
Кільце для пірсингу з титану з білим фіанітом 220.00 ₴
Кільце 1.2 мм з сегментом - титан, круглий білий опал 255.00 ₴