0грн.

Список категорій

Остін Бар / Nasallang

Пірсинг носа Остін Бар та Насалланг візуально схожі. Поєднує їх і те, що купити прикрасу для Austin Bar та Nasallang можна лише в одному форматі – у вигляді штанги. Причому підходять навіть індастріал штанги, якщо ви хочете потрясти своєю екстравагантністю оточуючих. Цей пірсинг взагалі не передбачає прихованого носіння, тому подумайте, чи не завадить штанга в носі вашій кар'єрі чи навчанні.

Прокол Остін Бар

Назва пірсинг носить на честь свого «автора» - людини, яка вперше застосувала цей метод проколювання носа. Він відноситься до модифікації кінчика носа, тому що пробиваються лише м'які тканини над септумом. Голка йде горизонтально через м'ясисту частину кінчика носа (чи трохи вище, що залежить від будови цієї частини обличчя). Так як перегородка залишається цілою, то штир штанги невидимий у носі. Так можна відрізнити Austin Bar пірсинг від візуального аналога.

Nasallang (насалланг/назалланг) пірсинг

Також відноситься до горизонтальних проколів, але набагато складніше. Зазвичай розташовується вище та глибше, ніж попередній. Процедура проколювання складається з пробою обох ніздрів та перегородки носа. Якщо заглянути в носову порожнину, стає видно штир прикраси.

Купити сережки для Остін Бар і Nasallang

У всіх випадках це штанга. Для Остін вона зазвичай коротша, ніж для насалланг, але ніхто не забороняє вам вставити виріб будь-якої довжини, головне, щоб він був досить легким, інакше шкіра може розтягнутися, а сережка трохи провиснути.

Nasallang штанга може бути масивнішою і абсолютно будь-якої довжини, підходить навіть індастріал, так як прикраса «спирається» на хрящ (перегородку носа), то не очікується будь-яких проблем. Що стосується конфігурації, то барбели потрібні лише прямі, проколи не передбачають вигнутої форми та використання бананів.

Купити прикраси (штанги) для Nasallang, Austin Bar радимо у нашому онлайн бутіку. Ми здатні вам запропонувати сотні моделей барбел будь-якої товщини та довжини, декоровані кристалами, металевими кульками, оригінальними композиціями. У каталозі ви побачите вироби із титану, медичної сталі, тобто. з тих матеріалів, які чудово зарекомендували себе в пірсинг сережках, завдяки їх безпеці, стійкості до будь-яких впливів та гіпоалергенності. З огляду на наші низькі ціни вам не доведеться ні в чому собі відмовляти!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу носа Остін Бар (Nasallang)

Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, кульки-накрутки 3 мм) 55.00 ₴
Штанга 1.2 мм (титан, гіпоалергенний, кульки-закрутки) 150.00 ₴
Штанга 1.2 мм (сталь 316L, пряма класика, кульки-накрутки) 80.00 ₴
Штанга 1.2 мм - титан, внутрішнє різьблення, накрутка, блакитний опал 360.00 ₴
Мікроштанга 1.2 мм (титан, кульки, без різьблення) 270.00 ₴
Штанга 1.2 мм - титан, внутрішнє різьблення, кульки 150.00 ₴
Штанга 1.2 мм (титан, кульки 3 мм, покриття PVD, крило ворона) 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, PVD чорніння , кульки 3 мм) 55.00 ₴
Штанга пряма сережка з анодованим синім покриттям 80.00 ₴
Банан для пірсингу 1.2 мм (сталь 316L, PVD чорніння, кульки 3 мм) 65.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (сталь 316L, PVD золочення, кульки 3 мм ) 55.00 ₴