0грн.

Список категорій

Прикраси у пупок: ілюзія, щит

У даному розділі каталогу ви можете купити банан у пупок у вигляді щита чи ілюзії. Подібний тип прикрас для пірсингу з'явився нещодавно, але вже знайшов своїх відданих шанувальників та покупців.

Сережка щит

Це той самий банан, але його декоративна частина повністю закриває собою обидва кінці штанги, а в надітомому стані прикриває пупок - звідси і назва щит. Прокол живота з такою окрасою виглядає дуже незвичайно та оригінально. Крім того, цей підхід дозволяє дизайнерам створювати неймовірно цікаві композиції, що робить сережку центром уваги.

Банан ілюзія

Ще одне цікаве дизайнерське рішення. В основі його лежить розподіл декору на дві частини. Одна замінює собою нижню кульку, друга – верхню.

Коли сережка надягається, то сторонній спостерігач складається відчуття, що декоративна частина входить під шкіру живота, пробиває її і потім виходить назовні. Найчастіше для створення ілюзії використовується:

  • подовжені фігурки, силуети тварин (змії, ящірки, дракони тощо);
  • рослинні мотиви (квітка зі стеблом, ліана тощо);
  • різні стріли, списи або інші форми.

Придбати сережку (банан) у пупок щит, ілюзія ви можете у нашому онлайн магазині за доступною ціною. Наші пірсинг сережки славляться відмінною якістю, гіпоалергенністю та стійкістю до пошкоджень.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу в пупок: ілюзія, щит

Сережка-банан в пупок мінімалістична (сталь 316L, PVD-bk, замок) 150.00 ₴
Сережка-банан в пупок мінімалістична (сталь 316L, PVD-g, замок) 150.00 ₴
Сережка-банан в пупок мінімалістична (сталь 316L , замок) 150.00 ₴
Банан з вертикальною підвіскою (сталь 316L, циркон, крапля) 293.00 ₴
Сережка вертикальна червоне золото з кристальною краплеподібною підвіскою 293.00 ₴