0грн.

Список категорій

Сережки у вухо (прикраси для пірсингу)

Кількість проколів вуха та вибір прикрас для них лише підтверджує теорію, що людська фантазія безмежна. Враховуючи, що варіантів пірсингу вушного хряща та мочки офіційно налічується 15-20, до цього можна сміливо додавати ще нестандартні і проміжні рішення, а також мультипірсингові конструкції, та кількість сережок у вухах взагалі не лімітована. Сережки для пірсингу вуха – одна з найрізноманітніших прикрас.

Пірсинг прикраси для вуха

Чому сережки для пірсингу вуха можуть бути настільки різними? Основою такого розмаїття вважатимуться певну «нефункціональність» даних органів. Крім слухового проходу, всі системи "обробки" вхідного звуку знаходяться всередині, а зовнішня раковина в цьому не бере участі. Тому це місце найкраще для пірсингу, а також вибору та купівлі сережок, що допоможуть створити унікальний образ. Чесно кажучи, саме тут немає жодного ризику для здоров'я, можливого сильно дискомфорту або порушення життєво важливих процесів в організмі.

Типи пірсингу мочки, хряща та раковини вуха

Почнемо з найпростішого та найпоширенішого виду проколу – мочки. У ній роблять як одне, і нескінченна кількість отворів. Розвитком ідеї мульти-пірсингу можна вважати тунелі. Шляхом розтягування дірки в мочці вдається досягти високого рівня креативу. Якщо це не ваш шлях, але хочеться оригінальності, то можна зробити площинний прокол ліворуч/праворуч, по діагоналі або під несподіваним кутом. Додатковий інтерес може викликати перетворення пірсингу мочки на Орбітал (прохід кільця через два будь-які проколи).

 • Antitragus (Антитрагус) проколюється в хрящі безпосередньо над мочкою.
 • Conch (Конч) знаходиться поряд з Антитрагусом (Антикозелком) у стінці вушної раковини. Це стосується зовнішнього кінця. Є ще різновид під назвою внутрішній Conch, коли сережки для проколу вух знаходяться вище.
 • Tragus або пірсингу козелка: сережки пірсинг для вух вставляються в хрящик, що прикриває слуховий канал.
 • Daith (Дейс, дос) локалізується безпосередньо над трагусом, у місці, де вухо примикає до голови. Задіюється горизонтальний хрящик, у центрі раковини.
 • Rook (Рук) дислокується вже над Досом, у більшому хрящі.
 • Snug (Снаг) робиться в протизавитку, куди і встановлюється сережка для проколу вуха.
 • Forward Helix (Передній Хелікс): сережка для пірсингу вуха розташовується трохи вище Дейс, у завиточку, з якого вушна раковина починає з'єднуватися з головою.
 • Стандартний або класичний Хелікс – будь-який прокол зовнішнього завитка вуха. Прикраса може бути як у найвищій, так і в найнижчій його частині. Якщо раніше упор робився на точки вуха, що максимально виступають, то тепер подібних обмежень немає. Це одна з трендових сережок для пірсингу вуха.
 • Flat (Флет) роблять у верхній частині чашки, у плоскому хрящику під хеліксом.
 • Індастріал – подвійний пробій завитка на кшталт хелікса, від внутрішнього і до зовнішнього краю вушної раковини, щоб одягти штангу.
 • Ragnar (Рагнар) – проходить через хрящі та завиток горизонтально, навпроти слухового отвору.

Якщо ви хочете докладніше дізнатися про кожен тип проколу та вибрати сережки для пірсингу вух, то завітайте у відповідні розділи нашого сайту.

Рекомендовані прикраси для різних проколів вух

 • Конч, як внутрішній, так і зовнішній, трагус (козелок), антитрагус, флет ідеально пристосовані під лабрети. У певних випадках підійдуть кільця для козелка або антитрагусу
 • Хелікс, рук, дейс, снаг просто розраховані для прикрас у вигляді каблучок. Під такий пірсинг вуха сережки підібрати нескладно.
 • Рагнар, індастріал неможливі без штанг – це помітні та стильні прикраси для пірсингу вуха.
 • У мочку вуха підходить будь-яка сережка пірсинг у вухо, включаючи голки або гвоздики, тунелі (після розтяжки), кільця, підкови. Для площинного вигляду потрібні штанги чи кільця.

Прикраси для різних проколів вух

У більшості видів пірсингу вуха застосовуються такі сережки пірсинг у вухо, як мікроштанги, вигнуті штанги. Що стосується лоуб (прокол мочки), то прикраси для нього можна купити будь-якого стилю, розміру або кольору, за осудною ціною. Різноманітність дизайнерських рішень налічує навіть сотні, а десятки тисяч моделей. Як вибрати сережки пірсинг вуха?

З яких сережок почати шлях пірсера

Найкраще починати з проколу мочки вуха. Крім того, що можна для них купити шикарні прикраси пірсинг, це послужить своєрідним тестом на те, як ваші вуха реагують на модифікації. Подібний підхід дозволить зрозуміти, чи не викличе прикраса дискомфорт для вуха.

Щодо гіпоалергенності та безпеки прикрас для пірсингу вуха, то наш інтернет магазин забезпечить вас найякіснішою продукцією з титану, медичної сталі, біопласту.

Переваги покупки пірсингу для вуха в інтернет-магазині Caflon

Сьогодні купити сережки для пірсингу вух можна без жодних складнощів. Для цього не потрібно витрачати час та шукати гарантовано якісну біжутерію – головне, купувати сережки пірсинг вуха у надійного постачальника. Інтернет-магазин Caflon пропонує купити пірсинг у вухо та отримати дійсно безпечні, практичні та стильні прикраси. При цьому пірсинг для вуха купити можна недорого - вироби з медичної сталі доступні за приємною ціною і нічим не поступаються аналогам з дорогоцінних металів, а за деякими параметрами і виграють у них. Тим, хто робить пірсинг вуха, прикраси повинні до вподоби, а у нас в каталозі зібрані наймодніші та найактуальніші варіанти біжутерії. Caflon – це доступна вартість, висока якість товару та допомога консультантів у виборі. Який би ви не зробили пірсинг вуха сережки, ми допоможемо підібрати ідеально. Пірсинг у вухо купити ви можете онлайн, оформивши доставку по Україні.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха

Лабрет 1.2 мм (титан, маркіз 7, кристал Sw рожевий, різьблення Rc) 570.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, маркіз 7, кристал Sw танзаніт, різьблення Rc) 570.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, маркіз 7, кристал Sw хамелеон, різьблення Rc) 570.00 ₴
Сережки-гвоздики (титан ASTM F -136, опал фіолетовий, метелик) 475.00 ₴
Лабрет для пірсингу (титан , кластер 5 котяче око, Rc різьблення) 435.00 ₴
Лабрет для пірсингу (титан , кластер 5 червоних цирконів, Rc різьблення) 435.00 ₴
Лабрет кришталевий ромб (титан, циркон олександрит, різьблення Rc) 490.00 ₴
Лабрет для пірсингу (титан, різьба Rc, циркон хамелеон, опали) 535.00 ₴
Лабрет для пірсингу (титан, різьба Rc, опал, циркон, синій) 430.00 ₴
Лабрет для пірсингу три лілові циркони ( титан, різьблення Rc) 430.00 ₴
Лабрет для пірсингу три циркони смарагд ( титан, різьблення Rc) 430.00 ₴

FAQ : Пірсинг прикраси для вуха

✔️ Які серьги використовувати для пірсингу уха?
✔️ Які серьги не можна носити після проколу ушей?
✔️ Який метал кращий для пірсингу уха?