0грн.

Список категорій

Хелікс пірсинг, форвард хелікс

Хелікс відноситься до наймодніших і найпоширеніших видів пірсингу хряща вуха. Вважається, що його вигадали неформали для висловлення протесту проти консервативних поглядів на бодимодифікацію. Так як він був переважно чоловічим проколом, то його прикрашали виключно кільцями, причому, чим брутальніше вони були, тим краще.

А ось з кінця 20 століття хелікс всерйоз зацікавилася жіноча частина населення, помітивши його незвичність і сексуальність. Результатом стало розширення асортименту сережок для хелікса та поява форвард хелікса.

Helix

Пірсинг робиться у верхній частині вушної раковини, прямо під завитком вуха. Місце його дислокації може бути будь-яким: верхня точка, ближче до голови або зовнішньої частини раковини. Останній варіант найпоширеніший і класичний, але йому довелося «посунутись» через моду на численні проколи хелікса.

Сережки підходять будь-які, головне щоб вони були не надто великі. Лідирують лабрети, кільця, короткі штанги. Але в проколі можна побачити прикраси неймовірної форми та ексклюзивного дизайну. До речі, з цим проколом просто проситься носіння кафи.

Forward Helix

Свою назву «форвард» хелікс набув завдяки своєму розташуванню. Проколюється протизавиток, верхня складка (дуга), що примикає до голови. Допускаються і численні проколи для створення цікавої композиції.

Сережки Forward Helix: лабрет, мікро штанга, міні підкова. Кільця більше підходять для чоловіків, на жіночому вусі це буде щось таке. Але можете скуштувати, а раптом підійде?

Відступ від стандартів

Всі види хелікса легко приймуть звичайне сережки гвоздик. Єдиний момент – вона має бути із «заглушкою», тобто. коли застібка не пропускає назовні штирьок. В іншому випадку, прикраса може створювати дискомфорт та травмувати.

Купити сережки для хеліксу, форвард хеліксу недорого можна в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо якісні вироби, величезний модельний ряд та утримуємо ціни нижчі за ринкові. Для першого і проколу в каталозі є сережки з титану, біопласту, медичної сталі із золотим покриттям, напиленням різних кольорів. Всі товари виготовлені виключно з нешкідливих матеріалів, які не викликають алергічних реакцій. Спокійно замовляйте та купуйте! Ми гарантуємо якість!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха хелікс - helix

Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, клямка-клік) 150.00 ₴
Кільце обманка сталева для пірсингу без проколу 85.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (сталь 316L, клямка-клік) 130.00 ₴
Циркуляр для пірсингу титанова підкова 150.00 ₴
Кільце для пірсингу 8 мм (мідь родована, циркони по колу) 160.00 ₴
Кільце-клікер у козелок ультратонке 0.8 мм (сталь 316L) 165.00 ₴
Підкова 1.2 мм - сталь 316L, конусні накрутки 3 мм 55.00 ₴
Кільце для пірсингу базове (сталь 316L, розгин) 55.00 ₴
Підкова 1.2 мм – сталь 316L, PVD чорніння, конус 3 мм 55.00 ₴
Кільце кафф подвійний прокол - сталь 316L, ланцюжок 180.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, PVD червоніння, клямка-клік) 150.00 ₴