Список категорій

Конч пірсинг, Inner Conch, Outer Conch

Поки що рідкісний в Україні, але дуже популярний у світі пірсинг виставляє певні вимоги до прикрас. Далеко не кожні сережки підходять для кінця, причому це питання не естетики, а комфортності і взагалі можливості носіння. Враховуючи, що Conch Piercing поділяють на 3 види, то і відштовхуватимемо ми від цього у підборі прикрас.

Класичний конч

Прокол робиться в чашці вуха, хрящове дно пробивається наскрізь і штир пірсинг сережки виходить назовні. Основне у градації такого проколу – його локалізація. За класикою прикраса розташовується трохи нижче за середину чашки, ближче до її зовнішньої сторони.

Оптимальна сережка для кінця – лабрет, прикрашений кулькою, кристалом, каменем і т.д. Так як ідея цієї модифікації вуха полягає в тому, щоб з його глибини був помітний блиск металу або блискучий страз, крім лабретів можна використовувати міні штанги. Кільця для цього пірсингу не підходять. У сусідній рагнар чи снаг – будь ласка, а на кінець ні. Грубо кажучи, це буде відстій.

Внутрішній кінч пірсинг

Inner Conch створюється стандартним для кінця способом, тільки в іншій частині чашки: ближче до голови, поруч з рууком і дейсом, але у вушній чашці.

Сережки для іннер конч: найменші штанги, невеликі лабрети. В інтернеті можна зустріти висловлювання, що для Inner Conch підходять і обручки. Хотілося б на власні очі побачити процедуру втягування кільця у внутрішній конч. Це буде видовищно.

Outer Conch

Зовнішній кінч колється у верхній частині вушної раковини, трохи нижче "лінії індастріал", за науковим: "між човником і дном". Трохи зміщений до центру, щоб сережка виглядала з-під завороту вушної дуги.

Прикраси для нього ті ж самі: лабрет, міні штанга. Для любителів сережок кілець уточнимо, що колечко вставити, звичайно, можна, але з боку пірсинг сприйматиметься скоріше як бракований хелікс, а не стильний конч.

Лайфхак

У всі види цього проколу добре підійдуть сережки гвоздики з суцільною застібкою, без виходу назовні штиря. Тому вибір прикрас переходить зі статусу «великий» до «неосяжного».

Купити сережки для закінчення всіх типів (лабрет, штанга і навіть гвоздики) можна в нашому онлайн магазині. Ми пропонуємо якісні прикраси пірсинг з гіпоалергенних матеріалів для проколів будь-якої давності, включаючи перший. Гарантуємо швидку доставку по всій Україні та найлояльніші ціни.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха конч, Inner Conch, Outer Conch

Сережка-каффа базова у вухо (сталь 316L, PVD, v-форма) 145.00 ₴
Кільце-клікер з каменем серце для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем крапля для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем овал для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Сережка-каффа у вухо базова (сталь 316L, сріблястий лист) 145.00 ₴
Сережка-каффа базова у вухо (сталь 316L, v-форма) 145.00 ₴
Кільце-клікер з каменем крапля для пірсингу (титан, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер кристальний хрест (титан, PVD, інкрустація, циркон) 675.00 ₴
Кільце-клікер з каменем тиффані для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем тиффані для пірсингу (титан, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер кришталевий хрест (титан, інкрустація цирконами) 675.00 ₴