0грн.

Список категорій

Конч пірсинг, Inner Conch, Outer Conch

Conch piercing - це тип пірсингу, при якому робиться прокол хряща, що локалізується всередині вуха, у вушній чаші. Він може бути різного стилю, включаючи inner conch piercing (пірсинг внутрішньої чаші або конхи) та outer conch piercing (Пірсинг зовнішньої чаші/конхи). Серед його особливостей:

 • Незвичайне розташування, яке робить пірсинг дуже унікальним і привабливим для тих, хто шукає щось більш оригінальне, ніж класичні варіанти.
 • Розмаїття стилів та прикрас дозволяє надати йому індивідуального вигляду.
 • Можливість для кастомізації під ваш особистий стиль та переваги.
 • Естетичний ефект, що додасть цікавого акценту до вашого вигляду, підкреслить ваш стиль і висловить вашу індивідуальність.
 • Популярність у модному світі. Багато знаменитостей і моделей вибирають цей вид пірсингу, що сприяє його поширенню серед фешн-шанувальників.
 • Експресія та самовираження. Це можуть бути як тонкі та елегантні прикраси, так і сміливіші та виразніші, залежно від вашого смаку та переваг.

Класичний кінч

Загалом, пірсинг конч є цікавим і стильним способом доповнити ваш вигляд і підкреслити свою самобутність.

Conch piercing: вимоги до прикрас

Поки що рідкісний в Україні, але дуже популярний у світі пірсинг конч виставляє певні вимоги до прикрас. Далеко не кожні сережки підходять для закінчення, причому це питання не естетики, а комфортності і взагалі можливості носіння. Враховуючи, що Conch Piercing поділяють на 3 види, то й відштовхуватимемо ми від цього у підборі прикрас.

Класичний конч

Прокол робиться в чашці вуха, хрящове дно пробивається наскрізь і штир пірсинг сережки виходить назовні. Основне у градації такого проколу – його локалізація. За класикою прикраса розташовується трохи нижче за середину чашки, ближче до її зовнішньої сторони.

Оптимальна сережка для кінця - лабрет, прикрашений кулькою, кристалом, каменем і т.д. Так як ідея цієї модифікації вуха полягає в тому, щоб з його глибини був помітний блиск металу або блискучий страз, крім лабретів можна використовувати міні штанги. Кільця для цього пірсингу не підходять. У сусідній рагнар чи снаг – будь ласка, а кінець ні. Грубо кажучи, це буде відстій.

Внутрішній конч пірсинг

Внутрішній конч пірсинг

Inner Conch створюється стандартним для кінця способом, тільки в іншій частині чашки: ближче до голови, поруч з рууком і дейсом, але у вушній чашці.

Сережки для іннер конч: найменші штанги, невеликі лабрети. В інтернеті можна зустріти висловлювання, що для Inner Conch підходять і кільця. Хотілося б на власні очі побачити процедуру втягування кільця у внутрішній конч. Це буде видовищно.

Outer Conch

Outer Conch пірсинг

Зовнішній кінч колється у верхній частині вушної раковини, трохи нижче "лінії індастріал", за науковим: "між човником і дном". Трохи зміщений до центру, щоб сережка виглядала з-під завороту вушної дуги.

Прикраси для нього ті ж самі: лабрет, міні штанга. Для любителів сережок кілець уточнимо, що колечко вставити, звичайно, можна, але з боку пірсинг сприйматиметься швидше як бракований хелікс, а не стильний конч.

Лайфхак

У всі види цього проколу добре підійдуть сережки гвоздики з суцільною застібкою, без виходу назовні штиря. Тому вибір прикрас переходить зі статусу «великий» до «неосяжного».

Купити сережки для закінчення всіх типів (лабрет, штанга і навіть гвоздики) можна в нашому онлайн магазині. Ми пропонуємо якісні прикраси пірсинг з гіпоалергенних матеріалів для проколів будь-якої давності, включаючи перший. Гарантуємо швидку доставку по всій Україні та найлояльніші ціни.

Догляд за пірсингом Конч: чого не можна робити в перші 30 днів, а що потрібно робити в перші 30 днів

Догляд за пірсингом Конч важливий для запобігання інфікуванню та забезпечення швидкого та безпечного загоєння.

Ось кілька основних кроків по догляду за цим проколом:

 • Чисті руки: Перед тим як торкатися пірсингу, завжди ретельно мийте руки з милом.
 • Промивання: Регулярно промивайте пірсинг сольовим розчином або спеціальним м'яким милом для пірсингу. Це допоможе видалити бактерії та запобігти утворенню кірки.
 • Уникайте торкань. Постарайтеся не торкатися пірсингу, а якщо це необхідно, робіть це чистими руками.
 • Не крутіть прикрасу. Уникайте обертання чи зміни прикраси до повного загоєння пірсингу, робіть це лише за порадою професіонала.
 • Уникайте контакту з брудом та хімікатами: Постарайтеся вберегти місце проколу від контакту з брудом, пилом, хімікатами та косметикою.
 • Дотримуйтесь правил. Якщо у вас є рекомендації від майстра, слідуйте їм суворо. Це може включати промивання пірсингу певну кількість разів на день або використання конкретних засобів для догляду.
 • Не видаляйте кірки: Не намагайтеся самі видаляти кірки навколо сережки. Вони потрібні для процесу загоєння.
 • Не доглядайте. Пам'ятайте, що занадто інтенсивний догляд (наприклад, занадто часто промивання або використання занадто сильних засобів) також може бути шкідливим для загоєння.
 • Зверніться до лікаря за перших ознак інфекції. До них відноситься сильний біль, набряклість, почервоніння чи нехарактерні виділення.

Слідуючи цим рекомендаціям, ви зможете забезпечити швидке та безпечне загоєння, запобігти можливим проблемам.

Скільки гоїться Conch piercing

Загоєння пірсингу конч може зайняти від кількох місяців до року або більше, залежно від індивідуальних особливостей організму, якості догляду та обраного місця для пірсингу (inner conch або outer conch). Ось загальні етапи загоєння:

Перші дні

Протягом перших кількох днів після проколу спостерігається невелика набряклість, почервоніння та чутливість навколо ранки. Це нормальні реакції організму на процедуру.

Перші тижні

У цей час формується кірка навколо пірсингу. Важливо не чіпати її та не намагатися її видаляти, оскільки вона допомагає захиститися від інфекцій.

Перші місяці

У перші 1-3 місяці загоєння прокол може бути чутливим до дотиків і тиску. У цей період важливо продовжувати доглядати його, промиваючи його сольовим розчином або спеціальним милом для пірсингу.

Повне загоєння.

Вона може зайняти від 6 місяців до року або навіть довше. Протягом цього часу рекомендується продовжувати догляд, щоб уникнути можливих ускладнень.

Важливо пам'ятати, що кожна людина індивідуальна, і загоєння пірсингу Конч може відбуватися по-різному. Якщо виникають проблеми або питання, то завжди краще звернутися до професіонала (майстра або лікаря) для консультації.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха конч, Inner Conch, Outer Conch

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха конч, Inner Conch, Outer Conch

Сережка-каффа базова у вухо (сталь 316L, PVD, v-форма) 145.00 ₴
Кільце-клікер з каменем серце для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем крапля для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем овал для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Сережка-каффа у вухо базова (сталь 316L, сріблястий лист) 145.00 ₴
Сережка-каффа базова у вухо (сталь 316L, v-форма) 145.00 ₴
Кільце-клікер з каменем крапля для пірсингу (титан, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер кристальний хрест (титан, PVD, інкрустація, циркон) 675.00 ₴
Кільце-клікер з каменем тиффані для пірсингу (титан, PVD, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер з каменем тиффані для пірсингу (титан, циркони) 750.00 ₴
Кільце-клікер кришталевий хрест (титан, інкрустація цирконами) 675.00 ₴