0грн.

Список категорій

Орбітал пірсинг, спіраль вуха

Orbital piercing і Ear spiral відносяться до одного підвиду пірсингу, тому багато в чому схожі. Спіраль вуха можна назвати "приватним" випадком орбітал або навпаки, його слід вважати незавершеною спіраллю. Основне, що поєднує ці типи модифікації хряща вуха - те, що для них потрібно більше одного проколу.

Орбітал пірсинг (орбітальний)

Він може бути розташований у будь-якій частині вушного хряща, все залежить від вашої фантазії. На невеликій відстані один від одного робляться дві «дірки», через які протягується кільце. Візуально це нагадує орбіту, звідси й таку назву. Якщо говорити відверто, то зробити Orbital piercing можна через будь-які сусідні проколи, якщо дозволяє діаметр кільця.

Сережки для орбіталу, зрозуміло, кільця (сегментні, клікери, стандартні). Але до повного загоєння краще використовувати дві окремі, прямі сережки. Це прискорить процес та дозволить сформувати рівні, акуратні проколи без заворотів та вигинів.

Пірсинг спіраль вуха

За класичною традицією, це щонайменше три «пробої» завитка вушної раковини, розташовані в найдальшій точці від голови. Мається на увазі верхня частина вуха.

Наразі спіралі робляться по всій довжині вушної дуги, де комусь подобається. Якщо раніше подібна модифікація вух була «розпізнавальним знаком» для давньоєгипетської еліти та особливо жрецтва, то тепер це звичайний пірсинг.

Що стосується сережок, це спіраль у всіх її проявах. Кількість оборотів підбирається за кількістю проколів і ніяк інакше. Відстань між дірочками вибирається довільно, головне – щоб існували сережки такого розміру.

Спіральки іноді замінюють кільцями. Нехай це і не Ear spiral, проте стильно і круто. Ну а якщо і це набридло, то можна вдягнути кілька гвоздиків, лабретів чи штанг.

Купити сережки для орібітал пірсингу, спірального пірсингу радимо у нашому онлайн магазині. Ми пропонуємо лише якісні, модні вироби, створені з найкращих матеріалів. Ви завжди зможете купити пірсинг сережки в хрящ з титану, медичної сталі або біопласту – металів та полімерів, що прискорюють загоєння та не викликають алергії. Працюємо по всій Україні!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха орбітал

Твістер спіраль для пірсингу ( титан, кулька-накрутка) 210.00 ₴
Твістер спіраль пірсинг 8 мм (сталь 316L, PVD чорніння, кульки) 85.00 ₴
Кільце з сегментом (титан, червоне золото, кулька) 135.00 ₴
Кільце для пірсингу 1 мм (сталь 316L, PVD рожеве золото, розгин) 55.00 ₴
Кільце на вигин кулька) 65.00 ₴
Кільце на вигин (медична сталь 316L , PVD золочення, кулька) 65.00 ₴
Кільце-клікер 1.0 мм (титан , PVD червоніння, замок-клік) 170.00 ₴
Кільце титанове з кулькою з смарагдового опала 245.00 ₴
Кільце для пірсингу титан з кристалом чорне покриття< /td> 220.00 ₴
Кільце з сегментом 3 мм (титан, PVD, розтискання, кулька) 135.00 ₴
Кільце з сегментом (титан , кулька рожева опала) 245.00 ₴