0грн.

Список категорій

Індастріал, пірсинг рагнар

Ragnar та пірсинг Industrial поєднує єдиний тип відповідних прикрас – штанга. Для індастріал вона може бути вигнутою, спіралеподібною, а для рагнар – лише прямою. Обидва варіанти проколу хряща вуха дуже яскраві, помітні, їх складно не помітити, тому вони цілком варті вашої уваги.

Ragnar piercing

Це досить складний та незвичайний прокол. Розташовується навпроти слухового проходу, через особливості будови вушної раковини може трохи зрушити вниз або вгору. Він проходить через два хряща та зовнішній завиток перпендикулярно голові, тобто. горизонтально.

Пірсінг рагнар викликає інтерес своєю нестандартністю і рідкістю, тому що через свою складність не набув великої популярності. Деякі його відносять до екстремальних варіантів модифікації вуха.

Сережка для рагнар – штанга невеликої величини або довша для епатажу та привернення уваги до ексклюзивного проколу.

Індастріал пірсинг

Він може бути практично горизонтальним, вертикальним чи скошеним. У вушній раковині робиться два проколи, в які вставляється спеціальна штанга. Індастріал-штанги відрізняються від стандартних - вони довші, щоб була можливість з'єднати досить віддалені один від одного дірки.

Найбільш популярним місцем розташування є верхня частина вуха, пробою робиться у протилежних частинах завитка (зовнішньої дуги). Якщо конфігурація раковини цього не дозволяє або ви хочете щось оригінальніше, то штанга може проходити по косій через частину вуха або йти строго вертикально, практично від мочки і до верхнього, хряща, що виступає.

Варто зазначити, що вертикальний індастріал дуже складний, тому його погодиться зробити не кожен майстер.

Класичний або трохи діагональний варіант набагато простіше, що стало запорукою популярності.

Прикраси для Industrial хоч і обмежуються формою штанги, але її конфігурація може бути абсолютно будь-який. Наразі пропонуються вигнуті, що нагадують спіраль і навіть складові моделі. А наявність величезної кількості накруток дозволяє надати виробам певного стилю або просто урізноманітнити їхній зовнішній вигляд.

Купити штангу індастріал або для рагнар пірсинг пропонуємо в нашому онлайн магазині. У каталозі ви побачите класичні, трендові або провокаційні моделі сережок, а якщо і це вас не влаштує, то ви зможете зібрати власну, неповторну прикрасу, обравши штангу бажаної довжини та підібравши до неї унікальні накрутки. Ціна у нас мінімальна, якість максимальна, тому вам не доведеться обмежувати свою фантазію! Замовляйте! Купуйте! Створюйте харизматичний образ! А ми вам допоможемо!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха індастріал - industrial

Штанга індастріал 1.6 мм (сталь 316L, Маркіз, котяче око) 230.00 ₴
Індастріал штанга 1.6 мм (сталь кручена 316L, круглі накрутки) 150.00 ₴
Індастріал штанга для пірсингу 1.6 мм ( сталь 316L, пружина) 150.00 ₴
Штанга індастріал 1.6 мм (сталь 316L , Маркіз, циркон, білий) 230.00 ₴
Штанга індастріал 1.6 мм ( сталь 316L, PVD, Маркіз, циркон, білий) 230.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм ( сталь 316L, PVD золочення, дерево життя) 210.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм (сталь 316L, лист, стріла) 185.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм ( сталь 316L, PVD золочення, зірка, кульки) 170.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм (сталь 316L, зірка, кульки-накрутки ) 170.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм (сталь 316L, victory hand) 180.00 ₴
Штанга індастріал 1.2 мм - сталь 316L, стріла, палітурка 180.00 ₴