0грн.

Список категорій

Скафа, флет пірсинг

Scapha Piercing та Flat Piercing часто плутають з хеліксом. Але для знавців це два абсолютно різних проколи. З огляду на те, що фахівці нараховують до 60 різноманітних модифікацій хряща вуха, це не дивно. Але згодом звичайні люди також добре зрозуміють ці відмінності, тож будьте першими! Вибирайте нестандартні, креативні проколи!

Скафа пірсинг

Прокол проводять як би на підставі хелікса, там, де обідок вуха перетворюється на внутрішній хрящ.

Сережки підходять ті самі, що й для хелікса. Тобто всілякі кільця, маленькі штанги та лабрети. На жаль, через дику популярність Helix, Scapha Piercing не набув широкого поширення, залишившись ексклюзивним проколом для справжніх поціновувачів. У пропозиціях більшості салонів пірсингу він навіть відсутній у прейскуранті.

Flat Piercing

Флет також плутають із хеліксом. Визначити цей пірсинг можна виключно за місцем розташування: його роблять у «човноподібній» ямці. Він трохи складніший за свого «конкурента», тому менш відомий. До повного загоєння підходять виключно прямі сережки: лабрети, штанги. Після цього можна використовувати прикраси будь-якої форми. Щоправда, варто враховувати, що Flat локалізується трохи глибше у вушній раковині, тому підходять кільця більшого діаметру, ніж ті, що використовуються для хелікса.

Купити сережки для скафи пірсингу, флет пірсингу рекомендуємо у нашому фірмовому інтернет-магазині. У каталозі представлені сережки у хрящ будь-якої форми та розміру за невисокою ціною. Всі вони виготовлені з якісних, біосумісних матеріалів (хірургічна сталь, титан, біопласт), тому гіпоалергенні та безпечні для людського організму.

Ціни на популярні прикраси для пірсингу вуха скафа, флет

Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, клямка-клік) 150.00 ₴
Циркуляр для пірсингу підкова титанова 150.00 ₴
Кільце для пірсингу 8 мм (мідь родована, циркони по колу) 160.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, PVD червоніння, клямка-клік) 150.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (сталь 316L, PVD золочення, клямка-клік) 130.00 ₴
Сегментне кільце 1.2 мм - титан гіпоалергенний 150.00 ₴
Кільце-клікер 1.2 мм (титан гіпоалергенний, PVD золочення, клямка-клік) 150.00 ₴
Кільце 1.2 мм з сегментом - титан, круглий білий опал 255.00 ₴
Кільце, що розгинається з фіанітами по колу анодоване 160.00 ₴
Кільце для пірсингу з розгином та фіанітами по колу червоне золото 160.00 ₴
Клікер (титан, гіпоалергенний, PVD мультицвіт) 150.00 ₴