0грн.

Список категорій

Пірсинг підборіддя

Прокол підборіддя все ще відноситься до епатажних та незвичайних видів пірсингу. Через це його намагаються вивести в окремий тип модифікації губ, хоч це цілком самостійний варіант прикраси обличчя. Також існує помилкова думка, що сережка в підборідді виглядає громіздко, що знову ж таки не відповідає дійсності, оскільки все залежить від правильного підбору пірсинг прикраси. Ідея боді-арту в підборідді прийшла до Європи з Америки, де мала неймовірну популярність у ацтеків і майя. Швидше за все, мала певний сакральний зміст, оскільки подібний «декор» на обличчі носили як жерці, так і воєначальники.

Види проколу підборіддя

Їх можна розділити на площинний chin piercing і на кшталт «лабрет».

  • Lowbret передбачає наскрізне проколювання. Канал починається у місці з'єднання нижньої губи безпосередньо з підборіддям і виводиться назовні. Точкою виходу може бути як підборіддя або горбок, так і зона справа/ліворуч від нього. Прокол допускається горизонтальний, вертикальний чи діагональний.
  • Як різновид площинного пірсингу використовується проколювання безпосередньо тканин підборіддя. Тут також існує вертикальний та горизонтальний варіант. Місце розташування вибирається виходячи з будови низу обличчя, оскільки необхідна достатня кількість плоті, щоб просмикнути сережку.

З'явилися нещодавно мікродермали, з їх можливістю установки майже скрізь, стали успішною альтернативою кожному з видів пірсингу підборіддя.

Прикраси

Купити сережку для цього боді арту зовсім нескладно. Для наскрізних «отворів» підходить:

  • лабрет як найбільш щадний варіант для зубів;
  • штанги різної довжини залежно від бажаного образу.

Площинний прокол на підборідді, обладнаний двома виходами, ще більше розширює вибір прикрас. До звичайних прямих штанг додаються серфейс бари, банани, барбели. Цілком актуальні підкови та кільця. Що ж до мікродермалів, їх використання хоч і звужує варіативність прикрас, зате помітно розсуває перспективи. Їх можна встановити навіть на самих сухорлявих підборіддях із тонким шкірним покривом.

Зовнішній вигляд та модифікації пірсингу

Хитрість цього бодіарту в тому, що не завжди зрозуміло, яким чином вдягнена сережка. Високою популярністю користуються два вертикальні типи:

  • прокол у нижній частині підборіддя, на «бороді». При необхідності його легко сховати навіть у невеликій борідці, що є цінним для чоловіків. Для дівчат – це чудовий спосіб візуально подовжити надмірно округле обличчя. Як пірсинг прикрас краще купити мікробанан чи підкову;
  • "ріжки навпаки". У цьому випадку штанги або лабрети виходять із двох боків унизу нижньої щелепи. Головна «родзинка» - можна грати із довжиною зовнішньої частини сережок, створюючи різні образи.

Що стосується горизонтального розміщення, то тут лідерство утримують досить довгі штанги, що локалізуються над або безпосередньо на добірному горбку.

Відверто кажучи, вертикальні проколи набагато популярніші, швидше гояться і елегантніше виглядають. А також відкривають великі можливості у виборі та купівлі сережок. Переважними матеріалами для них, як і раніше, є: титан, біопласт і традиційна медична сталь.

Купити пірсинг сережки з цих перевірених металів та полімерів за невисокою ціною ви зможете у нашому інтернет-магазині «Кафлон». В асортименті представлені, причому недорого, різноманітні штанги, банани, лабрети, бари, підкови та кільця. Просто заходь і вибирай!

Ціни на популярні прикраси для пірсингу підборіддя

Серьга лабрет титановий 12 мм з кулькою червоне золото 150.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, кристал SW, рожевий, різьблення Rc) 265.00 ₴
Лабрет для пірсингу (сталь 316L, внутрішнє різьблення, циркон black, квадрат 3 мм ) 150.00 ₴
Банан для пірсингу 1.2 мм (сталь 316L, PVD чорніння, кульки 3 мм) 65.00 ₴
Лабрет 1.2 мм - титан, покриття PVD, оправа, білий циркон 170.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм - титан, покриття 150.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм - титан, покриття (червоне золото) 150.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан, салатовий опал в оправі, Rc) 300.00 ₴
Мікробанан 1.2 мм (титан, PVD чорніння, кульки 3 мм) 150.00 ₴
Лабрет 1.2 мм (титан, кристал SW, білий 3 мм, різьблення Rc) 265.00 ₴
Лабрет для пірсингу 1.2 мм (титан, ліловий опал 3 мм, Rc) 300.00 ₴