0грн.

Список категорій

Сережки для сосків (прикраси для пірсингу)

Ми не заглиблюватимемося в давнину або в вірування різних племен і надаватимемо проколу сосків сакральний зміст. Усі чудово розуміють, навіщо купують прикраси у сосок та роблять пірсинг. Прикраса сосків потрібна для збільшення сексуальної привабливості.

Сережки для сосків (прикраси для пірсингу)

Єдине, що варто згадати, то це використання даного методу в медицині. У певних випадках проколювання допомагає зняти їхню надмірну чутливість, яка створює людям реальні проблеми. Також подібний підхід застосовується у зворотних ситуаціях, коли сосок реагує лише на тривале чи надмірне подразнення. Крім того, прикраси для сосків – це дієвий спосіб «витягнути» плоский або запалий сосок.

Види пірсингу сосків: виберіть оптимальний варіант

По суті, їх всього три:

  • Вертикальний
  • Діагональний
  • Горизонтальний.

Останній вигляд є найпоширенішим, тому що тільки в ньому сережки на соски виглядають органічно та елегантно. Існує ще варіант мультипірсингу, коли робиться одночасно кілька отворів.

сережки для пірсингу сосків

На що звертати увагу, вибираючи прикраси пірсинг сосків – сережки: проколюється саме сам сосок, а не область навколо нього (ареалу). В іншому випадку, вам загрожує надзвичайно тривале загоєння (до 2 років) та маса побічних ефектів.

Яку сережку краще купити: прикраси для нового і проколу, що загоївся.

Як би це не виглядало збоку, але при цьому пірсингу канал робиться прямим. Коли він якісно зарубцюється, то можна буде вставляти вигнуті форми або сережки на соски кільця. Поширена думка, що для першого проколу підходить банан або кільце, є помилковим і веде до помітного подовження терміну загоєння, а також викривлення проходу для сережки. Вибирайте прикрасу для пірсингу сосків правильно.

Так яку прикрасу купити для пірсингу сосків?

  • Яку прикрасу для сосків купити для нового проколу: пряму мікро-штангу з товщиною 1,6 мм, що рекомендується. Чоловіки можуть зупинити вибір на товстіших барбелах, але не більше 3 мм. Тонкі вироби (0.8, 1.0, 1.2 мм) не підходять. Довжина сережки близько 10 мм, щоб дати допуск на початковий набряк. Такий пірсинг сосків можна купити в різних матеріалах – титан, сталь, біопласт.
  • Для «старого» пірсингу підходять сережки в соски банани (краще мікробанани, але це справа смаку), штанги, скоби, кільця, підкови, твістери (спіралі). Взагалі будь-які сережки в соски, які мають дві накрутки або немає «тильної», негарної сторони.

яку прикрасу купити для пірсингу сосків

Що треба зробити до відвідування пірсера: інструкція з підготовки до проколу

Як вибрати пірсинг для сосків, купити який буде найбільш вірним рішенням?

  • Виміряти сосок, щоб підібрати штангу з урахуванням набряку. Такі прикраси для сосків купити варто насамперед. Потім, після загоєння пірсингу сосків сережки можна поставити будь-які.
  • Краще взяти біопласт чи біофлекс, щоб потім відрізати зайве. Цей пірсинг в сосок купити краще все частіше.
  • Якщо впевнені у своїх розрахунках, то купити титанові прикраси для сосків. Цей матеріал найбезпечніший, нескінченно інертний, тому прикраси для пірсингу не викличуть алергії.
  • Визначитись із напрямком. Вибрати пірсинг прикраси для сосків в залежності від форми грудей, вирішити, горизонтальний, вертикальний або діагональний прокол ви хочете. Особливо це стосується дівчат, тому що груди бувають різного розміру, плюс соски можуть «дивитися» не лише вперед, а й убік.

Додаткові нюанси: купуйте прикраси на соски з невеликою вагою, без підвісок. Тобто найпростіші сережки для пірсингу сосків, без кутів, конусів і т.д. Тоді пірсинг сосків прикраси не чіплятимуться за одяг/бюстгальтер, відповідно, швидше заживе.

Пропозиції нашого інтернет-магазину прикрас для пірсингу «Кафлон»

У нас ви зможете придбати сережки для сосків як для нового проколу, так і звичайного. У каталозі лише сережки для пірсингу сосків із титану, біопластиків, медичної сталі. Величезна кількість моделей не залишить вас байдужими. Ми запропонуємо вам класичний, елегантний, розкішний дизайн, а також прикольні сережки для сосків, забавні, але такі сексуальні пірсинг сосків сережки, купити які одразу хочеться для підняття настрою вашому партнеру. Додатковим бонусом буде невисока ціна, моментальне замовлення та швидка доставка. Якісні сережки для сосків можна купити онлайн – прикраси для пірсингу сосків ми відправимо до будь-якої точки України.

Ціни на популярні прикраси для пирсингу сосків

Підкова-циркуляр (сталь 316L, кульки накрутки) 55.00 ₴
Циркуляр септум (підкова, титан, зовнішнє різьблення, конуси 3 мм) 150.00 ₴
Штанга 1.6 мм (титан, накрутки-кульки) 150.00 ₴
Кільце з сегментом для пірсингу - титан гіпоалергенний, кулька 135.00 ₴
Мікроштанга для пірсингу (сталь 316L, PVD-gds, кулька 3-4 мм) 150.00 ₴
Штанга для пірсингу 1.6 мм (титан, опал, оправа, різьблення Rc) 320.00 ₴
Септум - підкова для пірсингу (титан, PVD мультицвіт, накрутки) 150.00 ₴
Штанга 1.6 мм (титан, PVD, червоне золото, накрутки) 150.00 ₴
Штанга інтим 1.6 мм (титан, кульки з цирконом, різьблення Rc) 230.00 ₴
Штанга для інтимного пірсингу 1.6 мм (сталь 316L, циркон 7 мм) 270.00 ₴
Штанга 1.2 мм - титан, внутрішнє різьблення, накрутка, блакитний опал 360.00 ₴

FAQ : Прикраси для пірсингу сосків

✔️ Пирсинг сосков як носити?
✔️ Які сережки у сосок найпопулярніші?
✔️ Який метал найкращий для пірсингу сосків?