0грн.

Список категорій

Українська символіка та патріотичні прикраси

Про Україну у світі заговорили з повагою. Наша країна довела своє прагнення до незалежності та свободи. Тому більшість українців вважає за необхідне підкреслювати свою приналежність до гордої та сильної нації. Ідеальним варіантом у цьому випадку стають прикраси із символікою України, купити які можна у нашому інтернет-магазині. Заради улюбленої Батьківщини ми навіть розширили спектр своїх пропозицій та доповнили сережки браслетами. Крім того, що вони патріотичні, то ще й фантастично яскраві та красиві. Прикраси з якою українською символікою ви зможете придбати в онлайн у нашому магазині?

Пірсинг, сережки та браслети з Тризубом

Цей провідний елемент національної символіки настільки давній, що його сліди губляться у тисячоліттях. Багато дослідників витратили цілі життя, щоб досконально дізнатися про походження Тризуба. На жаль, єдиної версії так і нема. Найпоширенішими визнані ідеї: стилізоване зображення Триглава, що поєднує жіноче (Макош) і чоловіче (Даждьбог) уособлення з боків і Перуна в центрі. Тобто цей символ прийшов із язичництва; великий знак із Трипільської культури, який перекочував до скіфів, а потім повернувся на Батьківщину у вигляді князівської емблеми Рюрика . Хоча Платон пов'язував Тризуб із церемоніальним одягом царів Атлантиди.

Українська символіка та патріотичні прикраси


Тому браслет, підвіска, сережки у вухах чи пірсинг із цим українським символом не лише підкреслять ваш патріотизм, а й додадуть образу царственості.

Козацький хрест на прикрасі – данина пам'яті героїчним предкам

Український хрест більше застосовується у цивільній та військовій сфері, ніж у релігійній. Хоча його форма відноситься до найдавнішого зображення і набагато частіше, ніж звична нам, використовувалася в ранньому християнстві. Тож купити такі сережки та пірсинг можуть як католики, так і православні чи представники інших християнських течій. Це споконвічна форма, тому підходить для всіх конфесій. Що стосується нового часу, то його найвідоміша назва - Козацький хрест. Його наносили на хоругви та печатки Запорізького козацтва. Тож для нас він історично пов'язаний із славетними запорізькими козаками та їхніми перемогами.Але зараз його весь світ знає як український хрест. Як і інша символіка України, конфігурація цього національного знака складніша, ніж класична “хрестоподібна”. Є приємна статечність, згладженість кутів. Тому прикраси з Козацьким хрестом ще й дуже гарні, плюс незвичайні та небанальні.

Прикраси у кольорах Державного Прапора України

Поєднання синього та жовтого кольору саме по собі виглядає святково, яскраво та красиво. Навіть тонкий плетений браслет у такій гамі миттєво стає помітним. Також ці відтінки мають величезне сакральне значення: чисте небо та родюча нива; небесний вогонь та земна вода. Є ще й інші трактування, але головне – це показник прагнення людини до гармонії, добробуту, миру та краси. До речі, рідкісна країна може похвалитися таким яскравим, але водночас миролюбним забарвленням Державного Прапора.

Дивіться, заздріть – я українець!

Ми зуміли відвоювати свою свободу та незалежність. Довели всім, що слово "українець" звучить гордо! Так давайте пишатися своєю нацією та активно носити українську символіку. Купити сережки, браслети або пірсинг із Тризубом, Прапором, Хрестом буде недорого, адже ціна на прикраси невисока, а носити їх можна роками та десятиліттями.